Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-n, hogy tudok a vezérlő...

IPhone-n, hogy tudok a vezérlőben elhelyezni némítás gombot? Hogy ha lehúzom a jobb felső sarkát a kijelzőnek akkor ott tudjam lenémítani illetve vissza kapcsolni a hangot a telefonon… iPhone 14 pro, iOs 18

Figyelt kérdés

tegnap 21:50
 1/7 anonim válasza:
Amikor lehúzod a vezérlőt, hosszan nyomd meg egy olyan helyen ahol nincs ikon. Akkor előjön a vezérlő hozzáadása gomb, ott már megtalálod a listában és hozzá tudod adni.
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nemtudom, hogy én vagyok vak és nem látom, vagy nincs ott olyan ?
tegnap 22:14
 3/7 anonim válasza:
Görgess lefelé. A hangok csoportban a hangerő mellett kell lennie a néma mód harang szerű ikonjának
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott csak két ikon van, egyik a hangerő másik pedig a zenefelismerése
tegnap 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
A hangerőszabályzók felett az a kis pöcök a telefon oldalán pont erre jó
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Görgess lefelé. A hangok csoportban a hangerő mellett kell lennie a néma mód harang szerű ikonjának"


Tényleg nincs külön ilyen ikon nekem sem, pedig 18-as iOS-em van.


"A hangerőszabályzók felett az a kis pöcök a telefon oldalán pont erre jó"


Ez igaz (már ha van a telefonján ilyen pöcök), csak nem ez volt a kérdés.

tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kreál egy fókuszt ahol minden néma, a fókusz váltogatásra már lehet gombot tenni a vezérlőbe.

Vagy paranccsal is megoldható. Azt is ki lehet tenni utána a vezérlőbe.

tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!