Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 Plus vagy 14 Pro...

Rainbow8693 kérdése:

IPhone 14 Plus vagy 14 Pro Max legyen?

Figyelt kérdés
90 ezer forint különbözetet megér a Pro Max 85% alatt aksival 80 ezer különbözetet úgy ha a Pro keretének össze szedéshez várnom kell még a vásárlással egy kicsit, de a Plust már most is megtudom fizetni? Meg a méretükből adódóan mindkettő telefonnak a legjobb volt az aksijuk valóban amikor kijöttek? És ugye még nagyobb telefonok ezek mint egy IPhone XS Max ami most van, meg is éri váltani ezekre? A támogatása a 14 Plusnak meddig tart még legalább három évig menni fog az is úgy mint a Pro Max?

szept. 15. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mire használod, ezeket a széthasznált iPhonekat amúgy is kerülném. Miért nem gyűjtesz egy újabb modellre?
szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Pro sokkal jobban megéri. A simában még zoomkamera sincs.
szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

2-es ez szép és jó, de egy 85%-os iPhone az iCentre-ben kezdi a pályafutását, ami 35-40 ezer Ft. Meg kitudja milyen hibái vannak.

A használt telefon teljesen lutri.


Az az elv teljesen érvényesül, hogy addig nyújtozkódj, ameddig a takaród ér.

És nem értem miért erőltetnek több százezer Ft-ért széthasznált telefonok megvételével, amikor egy Redmi Note 13 Pro elég lenne az ilyen vevők 90%-nak, csak az alma logó miatt szívatja magát feleslegesen.(mert újra természetesen nincs pénze)

Nem lenézésből, szeretem az iPhone-t, de akinek nincs pénze megkapja ugyanazt olcsóbban és jobban. A legnagyobb lehúzás, ami létezik az a használt iPhone, mert valami iszonyat módon tartják az árúkat és újonnan manapság bőven kapni jobb telefonokat.(nem csak Xiaomi-t, Pixel és a Galaxy S szériában is vannak kihívói, amik lazán megverik a 2-3 éves iPhoneokat)

szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A 14 Pro vagy 14 Pro Maxot ajánlanám, nagyon jó telefonok. Szerintem jobban megérik, mint a 14 vagy a 14 Plus.
szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sima Pro nem kell semmiképp mert azok kicsik nekem
szept. 15. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Akkor a Pro Maxot válaszd, nem fogsz vele mellélőni.
szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Szánalmas, hogy sokan fél millás telót vesznek a facebook-ozáshoz
szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek neked ilyen régi telefon 2024-ben???
szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!