Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt, de jó állapotú...

Használt, de jó állapotú iphone 14 pro vagy új iphone 15-t választanál inkább? Miért? Melyiket lenne érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés
A 14 pro használtan egy minimálisan drágább, mint egy teljesen új 15. Mindketto ugyanakkora tarhellyel rendelkezik.

szept. 18. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék használt műszaki cikket, mert nincsenek jó tapasztalataim velük.
szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
iPhone 15
szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Iphone 16
szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Iphone 16 nem opció. Nem fogom megvenni ugyanazt az iphonet mint amit évek óta gyártanak, csak extrán dragan, csak azért mert az a "legujabb"
szept. 20. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Az Iphone 16 sokkal több újdonságot tartalmaz, mint az elődjei.
szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használtan ne vegyél mert nem tudod hogy mi benne a hiba.
szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

iPhone 16 azért nem rossz ugrás mert van benne Apple Intelligence (Persze Európában még nincs szóval felejtős) meg az aksija is nagyobb lett meg a processzoron is ugrottak. Annyi a bajom hogy még mindig 60Hz a képfrissítése, ami már szánalmas. Viszont az iPhone 17ben már lesz 120Hz.


Ami 14 és 15 között melyiket válaszd, én azt mondom a 15ös nem rossz választás mert azon van dynamic island ami nem rossz cucc, illetve 15ösben van usb-c, és a kamerája is jobb szenzorral meg 48Mp-vel van szerelve. Szóval azt mondom iPhone 15.

Hogy használtan megéri-e venni? Én nemrég vettem iPhone 13PM-et iBerry-ről, és megvagyok elégedve, ott 1 év geri van. Rejoyon meg 2 év gari bár imádkozni kell, hogy ne adjanak vmi sérültet vagy hibásat mert sajna képesek rá.

szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!