Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 Pro Max-on hogyan...

IPhone 14 Pro Max-on hogyan lehet a SIM PIN2 kódot megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Nem a sima SIM PIN kódra gondolok mert azt tudom! Hanem a sim kártyához tartozó SIM PIN2 kódot kérdezem? iPhone 14 Pro Max, és IOS 18-am van! Melyik menüben hol találom a SIM PIN2 kód megváltoztatásának lehetőségét?

ma 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Még egy telefonnal se találkoztam soha, ahol a PIN2 kódot lehetett volna változtatni.
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én igen. KB 25 évvel ezelőtt a NOKIA 3210-en és utána a NOKIA 3410-en is lehetett PIN2 Kódot állítani. Sőt akkori (1999-2004) telefonokon bizonyos menüket csak PIN2 kóddal lehetet elérni. De a mostani (2023-2024-2025 évi) telefonokon nem találok ilyen lehetőséget. Sem pedig az iPhone 14 Pro Max-on nem találok ilyen lehetőséget ahol PIN2 kód megváltoztatására lenne lehetőség vagy valamire is lehetne használni a PIN2 kódot. Sőt megjegyzem hogy E-SIM-em van! Amihez szintén tartozik SIM PIN2 és PUK2 kód. De hogy a SIM PIN2 kódot iPhone-on hol lehet meg változtatni azt még mindig nem tudom!
ma 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet megváltoztatni. És nem csak iPhone-on nem hanem egyik okostelefonon sem.
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-asnak! Akkor meg mire való a PIN2 kód és a PUK2 Kódok? Pedig még a modern E-SIM-hez is jár PIN2 és PUK2 kód. Sőt oly annyira jár, hogy 2024 szeptember 26.-án voltam bent személyesen a Vodafonenál E-SIM-et kérni! És ahhoz is, már mint az E-SIM-hez is adtak PIN2 és PUK2 kódot.
ma 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező: akkor tedd át a kártyát egy 3210 be, változtasd meg és utána rakd vissza az iphone ba.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kompatibilitási okokból hagyták meg a PIN2, PUK2 kódokat, mivel ez egy szabvány.

Előző válaszadó: mivel ESIMkártyáról van szó, ezért nem tudja kivenni, mert fizikailag nem lehetséges.

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ösnek! E-SIM-et nem lehet átrakni NOKIA 3210-be! Mivel a NOKIA 3210 még csak normál méretű sim kártyás. Ráadásul 1999-ben amikor a NOKIA 3210 megjelent akkor még nem létezett az E-SIM! Az E-SIM ha jól emlékszem csak 2017-ben jelent meg. Szóval a válaszodra ment a piros X. Mert ezt tudnod kelletett volna!
ma 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: akkor ez legyen a legnagyobb örömöd hogy lepontozol🤣🤣🤣

5 vagyok

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!