Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 16 vagy IPhone 14 Pro?

IPhone 16 vagy IPhone 14 Pro?

Figyelt kérdés

szept. 14. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
14 Pro.
szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

16 jobb telefon, 14 Pro-nak a ProMotion meg a 3 kamerás rendszer a fő előnye.

Minden másban jobb a 16.

szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

2-es vagyok, nem értem a lepontozást.

14 Pro-nak van 120HZ-es kijelzője, meg egy Zoom kamerája. De a 16-nak jobb a főkamerája, és az ultra széles kb. hasonló szint.

Üzemideje jobb és az akksija is strapabíróbb hosszútávon, ezek mellett van USB C(igaz csak 2.0 de univerzális és mindenhol van C-s kábel), meg kapott action button-t és új dedikált kamera gombot.

8GB RAM-mal rendelkezik, a 14 Pro 6GB RAM-jával szemben és 2 generációval újabb SoC van benne. Gyorsan töltést támogat.


Összesítve 120hz és a zoom kamera nem igazán komoly indok, fölig hogy a 14-es szériának sikerült kb. legrosszabban az akksija.(13-hoz képest is erős visszalépés volt)

szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha magamból indulok ki, akkor a zoomkamera hiánya miatt szóba sem jöhetne a 16. Másnak nem tudom mik az elvárásai.
szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Én nem venném egyiket se, ingyen se kéne . Huawei P30 -amat váltotta most egy iphone 13-as , céges telefonként kaptam. Kb ugyanaz a gyenge telefon, mint a 16. Évek óta semmi fejlesztés, de legalább drága és ezzel elhiszed, hogy hú, de jó. 60 hz a kijelzője, Ma már kb a belépő szintű telefonoknak is 120hz és ami engem még zavar, lassú a töltés, nincs always on display, a telefonról bármit lemásolni egy örökkévalóság, nincs makró lehetőség, mert két kamerája van, aminek a zoomja botrány, a P30-on 3x optikai zoom volt fotó és videóra is, a Proban meg 5x .. a P30-on berepedt, ezt meg ingyen kaptam, nem volt választási lehetőség… és minden évben eladjak a semmit. Megjegyzem a Samsung is ugyanezt csinálja, mióta kicsinálták a Huaweit, mint konkurenciát.
szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!