Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 pro vagy Samsung...

Iphone 14 pro vagy Samsung galaxy s23 ultra?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy melyiket válasszam, jelenleg egy iphone xs max-ot használok, iphonet akartam venni, de megtetszett a samsung is, de nem tudok dönteni

aug. 5. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Samsung galaxy s23 ultra
iphone 13 pro max/14 pro
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél IPhonet. Nehogy csak egy fellángolás legyen a Samsung iránt. Kiadsz érte egy fél vesére való pénzt, aztán kiderül, hogy mégsem tetszik. Legyen az IPhone, az a biztos. Azt úgy is szereted.
aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
iPhone iPhone iPhone!
aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 retektorta ***** válasza:
66%
Utálom az Apple-t a gyökér lehúzós üzletpolitikájával, túlárazott termékeivel együtt, de ha te megszoktad és tetszik, ne válts.
aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikre jobban rákivántál. Objektíven nézve az S23 Ultra jobb telefon a 13 Pro Max-nál és a 14 Pro-nál is, nem is egy árkategóriában vannak.
aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 milesahegyrol._ válasza:
Ahogy eddig láttam, az S23 Ultra jobb, mint az iPhone 14 Pro Max, viszont ez nem azt jelenti, hogy amiatt a kis különbség miatt dobnod kell egy megszokott OS-t. Ha életed során mindig is iPhone-t használtál, akkor én jobban javaslom a 14 Pro Max-ot. Szerintem a másik OS-re való váltást semmiképp nem egy 300-500 ezres telóval kellene kezdeni, mert mi van olyankor, ha nem tetszik?
aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem a másik OS-re való váltást semmiképp nem egy 300-500 ezres telóval kellene kezdeni, mert mi van olyankor, ha nem tetszik?"


Ez egyébként logikus érvnek hangzik, meg biztos hogy régebben megszívlelendő(bb) tanács volt, de manapság milyen lényeges különbség van az Android és az iOS között? Milyen olyan funkció van az iOS-ben, ami az Androidban nincs vagy jelentősen másképp működik? Nekem sosem okoz semmiféle kellemetlenséget vagy gondot az, ha a kezembe kerül egy droidos telefon és az sem volt probléma, amikor iPhonet vettem. A két rendszer fejlesztői egymástól is "puskáznak", ha be is jönne valami világrengető dolog az egyikbe, legkésőbb jövőre megkapná a saját verzióját ugyanabból a másik tábor is.

aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 milesahegyrol._ válasza:

#6

Ezzel egyetértek, viszont az Android és az iOS között még vannak kinézetre vonatkozó különbségek, meg 1-2 funkcióbeli különbség is. Viszont ez egy teljesen szubjektív dolog, hogy kinek melyik os jön be. Én nekem mondjuk eléggé számít, hogy rootolható legyen a telefon csak abból kiindulva, hogy custom rom fejlesztő vagyok. Itt inkább az a lényeg, hogy a kérdező bevállalja-e, hogy kipróbáljon valami újat vagy sem. Ezek alapján kell majd a helyzetet :)

aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 milesahegyrol._ válasza:

#7 vagyok

*Ezek alapján kell majd felmérnie a helyzetet.

Félrenyomtam, bocsesz

aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!