Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S23 vagy...

Samsung Galaxy S23 vagy Iphone 13?

Figyelt kérdés
Árban nagyjából megegyeznek, legalábbis a Rejoy nevű oldalon. Esetleg más alternatíva?

jún. 21. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Samsung
Iphone
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyértelműen Samsung!

Bár a lányomnak iPhone 13 van, nincs baja vele. Havernak s23. Szereti.

jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%

Ha van más apple eszközöd is akkor szerintem az iPhone, ha viszont nincs akkor én a Samsung-ot ajánlanám. Az apple legnagyobb hátránya az, hogy pl. több perces procedúra megnyitni egy word dokumentumot amit egy android két kattintással megnyit. Illetve szerintem az android felhasználóbarátabb.

Mindkét eszköz több éven át kiszolgálna, tehát a többi tényleg csak azon múlik hogy neked melyik szimpatikusabb.

jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

“ Az apple legnagyobb hátránya az, hogy pl. több perces procedúra megnyitni egy word dokumentumot”


Na ez pl. nem igaz.

jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
iPhone,ha stabil,erős telefont akarsz sok éven keresztül.
jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Én iPhone 13 tulajként S23-mat mondanék, ha nincs más Apple eszközöd is (pl. ha van Apple Watchod akkor nyilván nem érné meg azt is egyből nyugdíjazni).

Az iPhone 13-ban sajnos most már érezhető számomra, hogy kevés az a 4 giga memória. Bizony-bizony elég gyakran újratöltődnek az appok, főleg ha memóriaigényesebbeket váltogatnál.

jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Több Apple eszközöm is van, de egyáltalán nem használom ki az ökoszisztémát. Szóval ha a két telefon közül dönthetnék csak, akkor a Galaxy. Amúgy az Androidot nem szeretem, ezalól csak a Samsung One UI a kivétel, bár az nem is olyan mint az Android.
jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

A lepontozásokból látszik, hogy nyári szünet van.

😂😅🤣🤣😂

jún. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Arról lehet vitatkozni hogy a samsung vagy az iphone a jobb, de arról nem hogy az S23 két generációval újabb telefon, ezért választanám.

2021 vs 2023 telókrol beszélünk, az S23 meg amúgy is jól sikerült széria.

júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
S23 nagyon jól sikerült, mivel abban a genben Európában is a Snapdragon SoC-os verzió volt.
júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

- Kell az iMessage, meg a flex instagram tezsvírek, haverok előtt? Használsz Mac-et, Apple Watch-ot, egyéb cuccokat? iPhone.


- Minden más esetben S23.

júl. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!