Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni még eredeti...

Hol tudok venni még eredeti iphone 14 pro maxot?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a közel jövőben de sajnos csak használtat dob fel vagy kamu oldalakat, köszönöm előre is a segítséget!(kártya függetlent)

szept. 7. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Rejoy
szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Újonnan már sehol sem tudsz már venni, iPhone 14 Pro Max-ot. Csak használtan tudsz venni! Hogy hol? Például nálam! Ha rám írsz prívátban akkor talán meg egyezhetünk. Van nekem egy iPhone 14 Pro Max eladó. Mély Lila színben, 128 GB-os, 88%-os maximális akkumulátor kapacitású. Ha esetleg érdekel írj rám privátban! Helyileg Budapesten vagyok. És igen kártya független az én telefonom! Ha igy is érdekel írj rám privátban.
szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehol, Pro Max-ból mindig csak az aktuális modell van.

Használtan meg nem biztos megéri belevágni, telefonnál azért nem éppen triviális milyen hibákat produkál, meg javítani sem 2 Ft...

szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
4-esnek! 3-as válsz író voltam! Én csak annyit tennék hozzá hogy az igaz hogy, a pro és pro max változatokból csak az éppen aktuális kapható! Jt eszembe az iPhone 15 Pro Max-ból most vegyetek. Mert már csak 2 napig kaphatóak! Ugyanis szeptember 9.-én megjelenik a 16 Pro és Pro Max! Egyébként meg mi a baj a 14 pro Max-al? 3 Év jótállás van rá!
szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már több mint egy éve nem forgalmazza az Apple. Ha van még új valahol elfekvőben raktáron, az is legalább 1,5 éves gyártás. De nem hiszem hogy találni bárhol már. Sőt a 15PM-eket is kiszórják, hétfőn jön az 16-os széria. Nem tudom miért a 14PM kell neked, de próbálj helyette másikat keresni!

[link]

szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Árukereső kb hitelesen összegyűjti az oldalakat. Nekem még nem volt panaszom. Persze a random garanciátlan gsm-eket ott is érdemes kerülni.

Pl ipon boltot adja ki most elsőnek nekem, az egy nagyon megbízható, kb legelső nagy elektronikai webshop, 20+ éve a piacon. De lehet, hogy az ipon se ad hivatalos iphone garit,tehát résen kell lenni... nézz utána

szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék 14est mert még mikor kijött iskolába jártam és amit kaptam havi 20at a sulitol azt egesz honapra be kellett osztanom a szuleimtol meg nem kernek ilyen draga dolgot es mivel akkor az nagyon megtetszett most, hogy bekerultem a munkavilagaba szeretnem megvenni magamnak:)
szept. 8. 06:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja értem.

Engedd el! Nem lehet már kapni! Vegyél mást!

Holnap megjelenik a 16, úgyhogy a 15-ös pro-k is kifotó termékek lesznek, biztos lejjebb megy az áruk.

szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hardveraprón még van bontatlanul:

[link]

szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!