Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnék hamis, azaz klón...

Hol tudnék hamis, azaz klón Iphone-t venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont, de nincs pénzem Iphone-ra pedig az tetszik. Egy Iphone X-et néztem ki magamnak, de az eredeti méregdrága. Lenne ötletetek hogy hol tudnék egy kamut beszerezni? Lehetőleg IOS-el vagy a koppintásával. Internetről lenne a legjobb. Ha valaki tud linket és küldjön.

Nem felvágni akarok mások előtt, csak ez a telefon tetszik de az eredetire nincs pénzem. Engem nem zavarna a tudat hogy nem igazi Iphone. A lényeg hogy lehessen normálisan használni, és ránézésre tényleg egy Iphone X-re hasonlítson.

A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!



2019. dec. 28. 16:06
 1/8 anonim válasza:
74%

Van sok más, külsőre iPhone,de androidos okostelefon is.

Pl nekem ulefonom van de úgy néz ki mint egy p30 pro

Imádom :D

2019. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
IOS védett, olyan koppintást nem találsz aminek ilyen a rendszere. Miért éri meg neked venni 30-40 ezerért egyet amit fél év múlva dobhatsz a kukába? Vegyél inkább 60ért eredeti, de használt 6s-et pl.
2019. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

A klón telefonok feladata, hogy a tulajdonosát jobb színben tüntessék fel anyagilag. (Vagy hogy a laikusokat átverjék az eladók.)


"A lényeg hogy lehessen normálisan használni,"

A klón telefonokat nem lehet, csak pénzkidobás. Apám vett egy klón S9+-t, egy hetet nem volt használva. Borzalmas.

Odaadta inkább nekem, hogy adjam el, de egy 10esért nem viszik el...mondjuk megértem.

Ne vegyél klón telefont! Használhatatlanok.

2019. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

A másik, ha elromlik, tényleg dobhatod ki a kukába, mert fix hogy nem lesz hozzá alkatrész.


Ha annyira nagyon tetszik az iPhone X dizájnja, akkor inkább vegyél egy Xiaomi Mi A2-t, hátlapja hasonlít nagyjából, és az már egy normális telefon.

2019. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 meszike91 ***** válasza:
30%
lyézus
2019. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, klóntelefont ne vegyél, mert csak szívni fogsz vele! Még csak nem is normális, hanem sz#rabb fajta Android van rajta, ami tutira laggolni és fagyni fog!

Gyakotlatilag szintén az Apple innovációja volt a notch, és pont az iPhone X volt az, amin legelőször megjelent az a jó széles kamerasziget, amiből aztán az Androidos gyártók (elsőnek asszem a Huawei) kifejlesztették a kicsit is, amin már tényleg csak a kamera van.

Szóval ha esetleg ez tetszik, és hátul az ovális függőleges kamerasziget, akkor is van azért választék normális Androidosokból, például:

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 Pro

Nokia 8.1

Huawei Nova 3

Huawei P Smart+

2019. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Minden telefon ugyanaz a tepsi, de a gyereknek csakis az ájfón alakja tetszik :))
2019. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%
amazon,ebay, soroljam még?
2019. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!