Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes iPhone 11-et venni? +...

Érdemes iPhone 11-et venni? +1 kérdés, honnan lehet tudni hogy eredeti vagy utángyártott aksi van benne? Mire érdemes figyelni használt iPhone vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van az említett telefonnal? Valahol olvastam egyszer, hogy a telefon mutatja erdeti az aksi vagy sem, igaz lehet?

aug. 17. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdemes.2019-es kiadású, ami már 5 éve volt így nem sokáig lesz támogatott. Ha csak nem a nagyidnak veszed, hogy legyen okostelefonja.. Ha már megvan akkor nem rossz telefon, csak már kicsit elavult.Inkább 13-at akcióval 230-220 ezer forint körül megkapod ÚJÓNNAN!
aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem erdemes. 13 a minimum. SE-t sem ajanlom. 13,14,15 ->alap felhasznalasra; pro modellek -> fotózás, vágás, 120Hz kijelző adottságai
aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem. 5 éves telefon.
aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon nem.
aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

#2.

Hogy vágsz te videót egy kis videón?

Kérdező:

Ha jó állapotban kifogod simán, manapság is nagyon jó telefon.

Más kérdés, hogy ezeket nem kimélték, szóval inkább vegyél 13-t újonnan ha teheted.

aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Használtan találtam egyet 79.000Ft-ért nagyon szép állapotban, karcmentes, üvegfólia a kijelzőn vásárlásóta (nyilván cserélve volt), dobozával/papírjával, töltővel +1 tokkal, 64 GB-os. Aksi 100%-os, viszont az cserélve volt az Isamurai iPhone szervizben, ezért valószinűleg utángyártott aski van benne, úgy olvastam itt neten hogy utángyártott alkatrészekkel dolgoznak, illetve nem sok jó véleményt találtam róluk. Minden napi használatra kéne a telefon, de csak telefonálásra, netezésre, néha pár fotóra és kb ennyi. Mit gondoltok?
aug. 18. 16:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha jatekokat/eroforras igenyes appokat kerulod akkor vedd meg nyugodtan.
aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi számít erőforrás appnak, de a fb, messenger, insta és társai alap appokon kivül más nem szoktam használni😅
aug. 18. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Utángyártott akksival ne vegyél semmiképpen sem, meg így 50 ezernél nem igazán ér többet...
aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utángyártott aksinál igaz hogy nem jezi az aku állapotánál a százalékot?
aug. 19. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!