Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 Plus vagy 14 Pro...

Iphone 14 Plus vagy 14 Pro Maxot vegyek?

Figyelt kérdés
Előbbit újan tudnám venni, utóbbit a Pro Maxot csak használtan tudok, ugyanannyiért mint az új Plust. Melyik a jobb?

szept. 26. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 14 is bőven elég a legtöbb embernek. Felesleges ennyit kiadni egy telefonért, főleg ha nem is telik rá hitel nélkül. Sőt, még a sima 13 is jó évekig. Nem értem mi a rossebbnek a Pro Max a Facebook-hoz és YouTube-hoz.
szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a 13 és a 14 pici kijelzős. Lehet meglep téged de én például nem csak ezekre használom a telefont... Filmeket is nézek rajta, nagyon jó lehet azon a pici telón nézni. Meg a Youtube-ot is.
szept. 26. 12:07
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem pici az. Filmet nézni meg nem muszáj fél millás telefon. Én 130-ért vettem és jó
szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hol kerül fél millába egy Plus vagy egy Pro Max használtan? Már rég elhagytam egyébként a 130 ezres telefonokat is, tehát van mit eladnom, ahhoz hogy ne kelljen nagyot belefektetnem egy 14 Pro Maxba...
szept. 26. 12:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilván a 14 Pro Max jobb telefon, biztos nem vennék 2 éves újat az alap szériából.
szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

14 pro-m van. Így több éves használattal azt tudom mondani, hogy a "pro" feature-ök 90%-a egy nagy adag lófa*z aranymázzal leöntve (és ez minden évben így van, nézd csak meg az ideit.. egy kameragomb miatt lett új telefon kvázi). Kivétel a 120hz-es kijelző, de ebben az esetben meg az a szánalmas, hogy egy bevezető áron 400e ft-os "alap" iphone-ba csak 60hz a kijelző..


Az új kamerasziget egy nagy semmi, jól néz ki de 2 nap után észre se veszed, semmi pluszt nem ad. A kamera oké, jobb, de valljuk be, átlag felhasználásra az alap kamera is bőven elég.

szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
14 Pro Max. A sima modellek soha nem érték meg.
szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 14 Pro széria típikusan kerülendő, piszok módon túl van árazva.

Akkor inkább megéri a 15 Pro-ra ránézni, most amúgy is sokan váltanak és tele lesz a használt piac vele. És ott van type c, évekig használtam ligning-t, kevés akkora megváltás volt, mint c-re visszaváltani...(igen, visszaváltani, mert már 10 éve használnak az androidos telefonoknál...)

szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne vegyél telefont!
szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8#: Az gondolom totál nem zavar, hogy a 15 széria melegszik? Az mindegy nem? Nekem nem kell 15 Pro, nekem Pro Max kell, és elég a 14-es szériából.
szept. 26. 23:17
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!