Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül a telefonom ilyen...

Miért merül a telefonom ilyen hamar?? Iphone 14

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még Májusban vásároltam egy Iphone 14 mobiltelefont normálisan használtam és mostanában vettem észre, hogy gyorsan merül. Elvittem 84%on kb beutazok zenét hallgatva akkor ott 78 százalékra lemerül. Beadom a telefonomat mivel technikumban tanulok és amikor kb ugyanezt megcsinálom hazafele úton is otthonra kb 68 on lesz. Nem nagyon értem. Illetve az aksi öregedést sem tudom milyen az Iphonoknál de azis már 98%os. Köszi a válaszokat!

szept. 15. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ahogy merül.Kapcsold ki a százalékjelzőt ne nézegesd.Amúgy nem a zene miatt merül hanem a folyamatos nethasználat miatt.
szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel a fogyasztással semmi gond.
szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, semmi gond nincs a telefonoddal!
szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Nekem samsung telóm van és kB ugyan annyit, úgy használom ahogy leírtad de nekem nem merül ilyen gyorsan

Mondjuk én azt hallottam, hogy az iPhone-nak gyenge aksija van, elvileg típushiba nála, de hogy valóban így van azt nem tudom

szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
gyorsan merül valami gond van ott, nalam 5 napot bír iPhone 15
szept. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Az iPhone-ok akksija gyenge. 3000 mah körüli. Jó hogy hamarabb merül és megy tönkre.
szept. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Minden telefon ilyen hulladék. Nem raknak bele nagyobb akkumulátort, mert akkor a maretinges és a dizájner hülyét kap, másrészt jóval jóval később rohadnának le a használhatatlanság szintjére.


Szemét módon van ez kitalálva, nyugi. Direkt ilyenek.

szept. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is 7 es
szept. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Morzsi007 ***** válasza:
Ha nincs térerő, vagy nagyon gyenge, ami lehetséges, olyan helyen, ami árnyékolt, akkor folyamatosan adótornyokat keres, ez az egyik legnagyobb energiát igénylő művelet. Mikor leadod a telefont, kapcsold be repülőmódot, akkor nem keresgél semmit.
szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Morzsi007 ***** válasza:
73%
Egyébként reggel 84%-os, kis zenehallgatás oda vissza és 68% marad délutánra. Ez 14 % és a nap nagy része elment. Mi a gond vele? Ez azért elfogadható.
szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!