Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Brutál gyorsan merül a telefon...

Brutál gyorsan merül a telefonom, egyszerűen nem értem miért?

Figyelt kérdés

Iphone 15 pro max

Mostmár azon a szinten vagyok, hogy egy óra alatt 10-15 százalékot merül és fogalmam sincs miért. Néha nem is használok olyan appot ami sokat kéne merítse a telefont, mégis megy le hamar. Mikor utána olvasok, hogy mit csináljak, hogy ez ne így legyen, eleve már azokat a dolgokat csináltam.

Az aksi is 92% jelenleg, és egy éve van meg a telefonom, pedig nem töltöm rengeteg és nem használom addig amíg túlforrósodik szinte soha.

Lehet csak simán az akkumulátorral van baj? Eléggé kezd zavarni, hogy mostmár egy teljes napot alig-alig bír ki töltés nélkül.

Ha ránézek a fogyasztásra az Instagram 45%, és elég sokat fogyaszt a háttérben is, lehet ez a probléma? Viszont nem kapom sehol azt az opciót hogyan kéne kikapcsolni, hogy ne menjen a háttérben is.



szept. 15. 07:15
1 2
 1/14 kürtőskalácska ***** válasza:
70%

Az iPhone-nal ez a gond hogy gyorsan romlik az aksija,és a "turbótöltés" se tesz neki jót.

Egy akumlátorcsere megtenné.

szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vahy rossz az akksi, vagy egy alkalmazás eszi meg reggelire.
szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Lehet van valami háttérben futó app ami eszi az energiát. Nekem sima Iphone 15 ösöm van, februárban vettem idén, most használom a 7 ik hónapja és az aksija már 90% csak.

Szerencsére nem merül le hamar mégsem, órákat lehet használni, elég hamar telik fel és tartja a töltést.

A furcsa az, hogy az elem már csak 90%, 7 hónap alatt! Mi lesz ebből még 6 hónap után? 20%?

És 3 éves részletre vettem.

szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy most olvastam az iphone 15 pro maxról, hogy egyik oka a gyors merülésnél az, hogy habár a telefon nagyobb, az elem nem. Tehát ezert is merül gyorsabban.

Szerintem a 15 ös széria el van baszva, forrósodnak is és szerintem ez is a batteria problémákat mutatja gyártásilag. Mintha használt elemeket tettek volna ezekbe komolyan!

szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az iphone 11 esem sose forrósodott példaul 3 évet használtam non stop akkoriban, volt hogy ment a film rajta egész éjjel mert úgy aludtam el es hideg volt es konstans használva volt
szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Huu, kicsit mellé lőttem ezzel a telefonnal, még előrendeléssel vettem, szóval mostmár mindegy volt mikor olvastam, hogy ilyen olyan bajai vannak az első héten mikor kiadták, mert akkor lehet nem ezt választottam volna, csak nem voltam úgy vele, hogy most adjam el és vegyek egy újat, úgy gondoltam nem lesz ebből nagyobb probléma.

Gondolkoztam akkumulátor cserén, de nem hamarkodnám el, mert valószínűleg ha most lenn egy, jövő ilyenkor is fog kelleni, így addig húzom amíg lehet.

szept. 15. 09:21
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 100% egy év után, 4 napot kibír,keveset töltöm. Valami gond van a te 15 Pro Max-oddal
szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

7 es, teli van az internet, az angol nyelvű fórumok az iphone 15 ösre való panaszokkal, sokan írják a pro maxról, hogy rekordgyorsan merül le!

Az apple meg mindenkinek azt hazudja hogy sok az appod. Mondod h letörölted őket de úgyis megmaradt a probléma, vallukat vonogatják, de nem az ők hibájuk.

Inkább iphone 14 pro max kellett volna

szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk megnézném a te 100% od, szerintem a huawejedről beszélsz
szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Meta alkalmazásai zabálják az aksit és szeretnek beragadni a háttérben.
szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!