Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Brutál gyorsan merül a telefon...

Brutál gyorsan merül a telefonom, egyszerűen nem értem miért?

Figyelt kérdés

Iphone 15 pro max

Mostmár azon a szinten vagyok, hogy egy óra alatt 10-15 százalékot merül és fogalmam sincs miért. Néha nem is használok olyan appot ami sokat kéne merítse a telefont, mégis megy le hamar. Mikor utána olvasok, hogy mit csináljak, hogy ez ne így legyen, eleve már azokat a dolgokat csináltam.

Az aksi is 92% jelenleg, és egy éve van meg a telefonom, pedig nem töltöm rengeteg és nem használom addig amíg túlforrósodik szinte soha.

Lehet csak simán az akkumulátorral van baj? Eléggé kezd zavarni, hogy mostmár egy teljes napot alig-alig bír ki töltés nélkül.

Ha ránézek a fogyasztásra az Instagram 45%, és elég sokat fogyaszt a háttérben is, lehet ez a probléma? Viszont nem kapom sehol azt az opciót hogyan kéne kikapcsolni, hogy ne menjen a háttérben is.



szept. 15. 07:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Állítólag jobban melegszik, mint kellene, már itt gyk-n is panaszkodtak erre, az nem tesz jót az akksinak és most azért eleve nagy melegek voltak. Az én telefonom bár nem Iphone, de az is jobban melegedett és jobban merült is, most, hogy nincs annyira meleg már, nem merül annyira.
szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"egy óra alatt 10-15 százalékot merül"

Az nagyon sok!


"Az aksi is 92% jelenleg, és egy éve van meg a telefonom"

"mostmár egy teljes napot alig-alig bír ki töltés nélkül"

Az gáz... szerintem hibás lehet az az akksi.

Nekem is 15PM van és nem tudom az idejét megmondani mikor merültem 30% alá egy nap. Pedig durván használom.


"Ha ránézek a fogyasztásra az Instagram 45%, és elég sokat fogyaszt a háttérben is, lehet ez a probléma?"

Időben mennyit használod az instát?

Koppints a %-ra és átvált időre, óra percre.

Én nagyon sokat instázom és tényleg durván meríti a telefont és cserébe még fel is forrósodik. Nem mindig csinálja, de néha megkerül az insta. Nem a legjobban sikerült ezek szerint az az app.

Az appot zárd be! Felhúzod a kijelző alsó részéről a csíkot és látod az összes megnyitott appot és ami nem kell azt felfelé kilököd a sorból és teljesen be van zárva.

Csinálj néha kényszerített újraindítást - ez is kilök a memóriából minden appot. Valamint lehet érdemes lenne egy teljes újratelepítést csinálni a telefonon hogy ha van valami szofrveres problémája az eltűnjön. De a 92%-os akksi egy 15PM-ben 1 év után az továbbra sem jó jel... Próbáld meg meggariztatni amig nem jár le az 1 év!

szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20%
Volt már iPhone-om, napi 3-szor kellett tölteni. Soha többet iPhone.
szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!