Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan van ennyi magyar...

Hogyan van ennyi magyar állampolgárnak pénze iphone-ra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, főleg mostanában amikor mindenki nyavalyog hogy kevés a fizu ,de suliban, munkahelyen, buszokon, metrókon minden második embernek 300-400 ezres iPhone van a kezében. Mindenki használtan vagy részletre veszi? Mert valljuk be még egy 1 milliós keresetből is elég nagy kiadás több száz ezer forint, nemhogy az átlag 250-500ezret kereső középosztálynak.

2022. jún. 3. 10:19
 51/91 A kérdező kommentje:

#45


Te meg egy olcso zsugori , van pénzed de inkabb csovesnek oltozol

2022. jún. 25. 00:10
 52/91 anonim ***** válasza:
100%

Ha méltatlankodás, meg háborgás helyett kicsit utánanéznél, vagy utánaszámolnál, többre mennél. ;-)


Egyrészt: egyáltalán nincs mindenkinek iPhone-ja.


Másrészt: önmagában összespórolni rá a pénzt nem olyan vészes dolog. Csak mondjuk mellette másra már nem tudsz félretenni.


Harmadrészt: lehet részletre is venni. Persze, utána minden hónapban lehet sz*pni, hogy 10-20 ezerrel több ment számlákra, de ez már részletkérdés.


Negyedrészt: nagyon sokan használtan veszik.

2022. jún. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
48%

"Te meg egy olcso zsugori , van pénzed de inkabb csovesnek oltozol"

Nem öltözök csövesnek, csupán nem virít minden ruhámon az Adidas, Nike, Puma vagy akármilyen más logo.

Egy normális árú ruha semmivel nem rosszabb minőségű vagy csúnyább, mint egy túlárazott 30 ezres darab.

Szerencsére nem vagyok hiú, nem érdekel, hogy milyen márkájú ruhám van, sem a barátaimat. Idegenek véleménye meg nem érdekel, gondoljanak hülyének, zsugorinak, akárminek, letojom.

2022. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár az iPhone lehet céges telefon is,( a Cocacolában azt adnak)
2022. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 A kérdező kommentje:

53


MOLNÁR BÉLA

2022. jún. 25. 08:28
 56/91 anonim ***** válasza:
Ki az a Molnár Béla?
2022. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
Hogyan van ennyi magyar állampolgárnak Molnár a vezetékneve ?
2022. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 A kérdező kommentje:
Moooooolnáááár 🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jún. 25. 12:19
 59/91 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve próbaként használtan vettem egy 7 plust, hogy kipróbáljam, mennyire fogom szeretni, illetve mi olyan jó dolog az iPhoneban. Előtte 10 évig voltam androidos.


Szeretem, bejött, mai napig használatban van, második készüléknek. Azóta beszereztem egy 11-est is fő készüléknek 🤷‍♀️

2022. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
100%
minimum 2 iPhone kell mindenkinek
2022. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!