Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik személyiség típus...

Melyik személyiség típus vagy? (teszt)

Figyelt kérdés

Melyik jellemző rád leginkább? (Ha nem gond akkor kort és nemet is írjatok lécci, ja és nincs jó vagy rossz válasz, hajrá :) )


1.:

I) magának való, csendes, mély, koncentráció, befelé forduló, gondolkozik mielőtt cselekszik


E) társasági, beszédes, általános, cselekvés, kifelé forduló, cselekszik mielőtt gondolkozik


2.:

N) lehetőségek, átfogó kép, jövő, újítás, vágyakozás, idealizmus, változtatás


S) tények, részletek, jelen, gyakorlatiasság, élvezet, realizmus, használat


3.:

F) együttérzés, szubjektív, személyes, dícséret, résztvevő, értékek alapján dönteni, rövidtávú látásmód


T) analizálás, objektív, logikus, kritika, szemlélő, elvek alapján dönteni, hosszútávú látásmód principle


4.:

P) elkezdeni vmit, megismerés, rendetlenség, alkalmazkodó készség, spontaneitás, késés, rögtönzés


J) befejezni vmit, döntés, rend, kitartás, kontroll, pontosság, tervezés



A választott négy betűt kell összeírni. Tehát pl. ha az 1. kérdésen az első jellemző rád (I), a 2.-on a második (S), a 3.-on az első (F), és a 4.-en a második (J), azaz 1-I 2-S 3-F 4-J, akkor ISFJ vagy.


A betűk jelentése, ha valakit érdekel:


Introverted - befelé forduló

Extraverted - kifelé forduló


iNtuition - intuitív

Sensory - érzékelő (5 érzékszervvel)


Feeling - érzelmi beállítottság

Thinking - logikai beállítottság


Percieveing - észlelő

Judging - megítélő


2010. jan. 18. 04:01
 201/212 anonim válasza:
ISFJ 15/l
2016. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/212 anonim ***** válasza:

INFJ

19/l

2016. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/212 anonim ***** válasza:

INTP

Durva, minden egyes szava igaz rám. Angolul is minden oldalt végignéztem már, és ott is. :)

19/L

2016. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/212 anonim válasza:
INTP
2016. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/212 anonim válasza:
100%

INTP


Egyedül az nem igaz csak ,hogy teljesen zárkózott vagyok ,az tény hogy nehezemre esik a bemutatkozás meg néha kerülöm a szociális szituációkat de azon kívül ,hogy folyamatosan pörög az agyam a kidolgozatlan ötleteken,elméleteken sokszor van ,hogy nem szeretek egyedül lenni mert elkezdek unatkozni mert nem tudom átadni senkinek az ötleteimet.

2017. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/212 anonim ***** válasza:

INTP

28/F

A www.lelektanitipusok.hu oldalon majdnem teljesen magamra ismertem a jellemzés alapján. Olyan 90-95%-ban olyan vagyok.

2017. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/212 anonim válasza:
INFJ 19F
2017. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/212 anonim válasza:

INFP

15/l

2017. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/212 anonim ***** válasza:

INTP

18/F

2017. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/212 anonim ***** válasza:
ISFJ F/42
2018. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!