Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan "dolgozzam fel", hogy...

Hogyan "dolgozzam fel", hogy 1 lájkot kaptam facebookon (lent)?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elküldtök a francba, hogy "hülye k***va, a facebookon éli az életét", olvassátok el: általában nem vagyok gyakran fent facebookon, sőt, alig-alig, a profilképemet sem naponta változtatom, és nem a mellem meg a seggem van rajta. Most, 1 éve először megváltoztattam a profilképemet egy szerintem aranyos képre. Nem vagyok csúnya lány, szerintem helyes vagyok, a kép nem csücsörítős-cicivillantós, az ismerőseim nem is szeretik egyébként azokat. Mégis, 1 nap alatt 1 lájkot kaptam; a bátyámtól. Sok ismerősöm van, bár sajnos kevés barátom. Tavaly még a "menőkhöz" "tartoztam", a nagyhangú, irányadó srácokkal-lányokkal barátkoztam, de összevesztem velük, és "kikerültem". Lehet, hogy ez az oka? Miért kap 1000000 lájkot egy csúnya, buta lány, akinek talán sok felszíni barátnője van, de nem szép, és 1et egy szerényebb, törékeny lelkű (tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog,de sírni fogok... Nagyon kicsi az önbizalmam és egy ilyen össsze tud törni...), szebb lány?!

L/16



2013. márc. 29. 18:57
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elküldheted privibe linket,vagy itt szivesen lájkolom :) nekem sincs sok barátom,max 1-6 lájk között szoktam mozogni..inkább legyél önmagad,mint valami birka aki követi a sorban a többi egysíkú embert..ezért ne szomorkodj nekem :)

19F

2013. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!