Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan "dolgozzam fel", hogy...

Hogyan "dolgozzam fel", hogy 1 lájkot kaptam facebookon (lent)?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elküldtök a francba, hogy "hülye k***va, a facebookon éli az életét", olvassátok el: általában nem vagyok gyakran fent facebookon, sőt, alig-alig, a profilképemet sem naponta változtatom, és nem a mellem meg a seggem van rajta. Most, 1 éve először megváltoztattam a profilképemet egy szerintem aranyos képre. Nem vagyok csúnya lány, szerintem helyes vagyok, a kép nem csücsörítős-cicivillantós, az ismerőseim nem is szeretik egyébként azokat. Mégis, 1 nap alatt 1 lájkot kaptam; a bátyámtól. Sok ismerősöm van, bár sajnos kevés barátom. Tavaly még a "menőkhöz" "tartoztam", a nagyhangú, irányadó srácokkal-lányokkal barátkoztam, de összevesztem velük, és "kikerültem". Lehet, hogy ez az oka? Miért kap 1000000 lájkot egy csúnya, buta lány, akinek talán sok felszíni barátnője van, de nem szép, és 1et egy szerényebb, törékeny lelkű (tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog,de sírni fogok... Nagyon kicsi az önbizalmam és egy ilyen össsze tud törni...), szebb lány?!

L/16



2013. márc. 29. 18:57
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
93%

Én is szivesen lájkolom :)

Küld privibe az adatot és megnöveljük azt az egy lájkot 100-ra. :)

2013. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha gondolod elküldheted azt a bizonyos képet priviben, kiváncsi vagyok hogy ezek a hirnévhajhászok mit hagytak "figyelmen kívül". Egyépként meg ne foglalkozz vele. Én se vagyok csücsöritös, homlokráncolós ribisztár. De nem érdekel. Ez legyen a legnagyobb probléma az életbe. :) 16/l
2013. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
93%
Küldhetsz nekem is privit, szivesen lájkolom. Majdcsak összejön több, mint a ribancoknak, legyen miért irigykedniük :)
2013. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
89%

szia! én is hasonló cipőbe járok mint te, csak nekem még nincs ennyire kevés önbizalmam hogy sírjak ilyenek miatt, de nem lájkolnak túl sokan. (én is összevesztem a "menőkkel" év elején )

ha van kedved, írj privátot, beszélgethetnénk :)


16/L

2013. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
90%
Én is lájkolom neked, ha akarod. :) Írj privát üzenetet és küldd el a képet. Ha csak a vélemény számít, nem a lájk, akkor csak akkor lájkolom neked, ha tetszik a kép. Oké? :) Ne érdekeljenek a k.rvák, te legalább egyedi vagy. Ha jön a pasiszerzés ideje, akkor választhat egy fiú: Választ egy olyan csajt, akit mindenki lát facebookon pucéran, vagy téged, aki csak az övé lesz. :) Tapasztalatból mondom, velem is így volt :) Jobb egy egyedi lány, mint egy olyan, akiből van vagy 100
2013. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok. Az én pasim is így "választott" engem :) 21/L
2013. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
45%
Majd felnőlsz.
2013. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
90%

Én is lájkolom, ha akarod :)

18l

2013. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
90%
Szerelmes lettem! PM-ben küldd a profilod :D
2013. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
95%
Ha van igaz barátod vagy egy testvéred akit szeretsz, akkor szerintem nem számít hogy hány lájkot kapsz ;)
2013. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!