Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan "dolgozzam fel", hogy...

Hogyan "dolgozzam fel", hogy 1 lájkot kaptam facebookon (lent)?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elküldtök a francba, hogy "hülye k***va, a facebookon éli az életét", olvassátok el: általában nem vagyok gyakran fent facebookon, sőt, alig-alig, a profilképemet sem naponta változtatom, és nem a mellem meg a seggem van rajta. Most, 1 éve először megváltoztattam a profilképemet egy szerintem aranyos képre. Nem vagyok csúnya lány, szerintem helyes vagyok, a kép nem csücsörítős-cicivillantós, az ismerőseim nem is szeretik egyébként azokat. Mégis, 1 nap alatt 1 lájkot kaptam; a bátyámtól. Sok ismerősöm van, bár sajnos kevés barátom. Tavaly még a "menőkhöz" "tartoztam", a nagyhangú, irányadó srácokkal-lányokkal barátkoztam, de összevesztem velük, és "kikerültem". Lehet, hogy ez az oka? Miért kap 1000000 lájkot egy csúnya, buta lány, akinek talán sok felszíni barátnője van, de nem szép, és 1et egy szerényebb, törékeny lelkű (tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog,de sírni fogok... Nagyon kicsi az önbizalmam és egy ilyen össsze tud törni...), szebb lány?!

L/16



2013. márc. 29. 18:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%

Ne sírj baba ilyen hülyeség miatt:)

Emiatt teljesen fölösleges.Szerintem a menőbbek eleve több lájkot kapnak, szerintem ez lehet a dolog mögött, tudod, a nagy számok törvénye.De emiatt ne legyél felszínes, nagyon jó, hogy a sok ribi között lehet ilyen kincseket is találni, mint te vagy.

2013. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Nyugii,az én képeimet se lájkolgatják,csak a jó barátok:)
2013. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
Ne csináld. :) Egy ilyen "cseppf@sznyi" dolog miatt nem szabad rosszkedvűnek lenned! Sőt! Becsüld magad, hogy te nem vagy egy tucat. És hidd el, sokkal értékesebb vagy, mint az a sok csücsörítős, pózoló tinir.banc!
2013. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
95%
Nem ebből áll a világ. Engem is mindig leoltanak, mert minden osztálytársamnak minimum 123 lájkja van. És aztán, mit érnek vele? Pl van egy lány, aki a facebook-on nagyon beszédes, mindenkinek irogat, posztolgat, ha nem ismerném, nem tudnám, hogy ilyen a való életben. Mert ugyan 2 éve vagyunk osztálytársak, de én és még egy páran, egy normális mondatot nem tudunk váltani vele. Nem beszél, nincs véleménye, csak úgy elvan magának. Az sem jó, nem lehet neten élni az életet. :) Ha valaki valami megjegyzést tesz, ne figyelj rá. Ha szeretnéd én lájkolom :P
2013. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
97%

Jaj, de édes vagy! Küldj linket! Annyi lájkot szerzek neked rá, hogy sárgulnak majd a tinirib@nc osztálytársaid! :) Am légy büszke magadra! Hisz te mersz önmagad lenni, ebbe az elb@szott világban! :) Ha úgy gondolod, írj privit! :)

17/l

2013. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
Szarjál le mindenkit! Én is leszarok! A lényeg, hogy neked tetszik, akinek meg nem az meg elmehet a sunyiba!
2013. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

van rengeteg lájk cserélő oldal,könnyű őket felhasználni like gyüjtésre stb

de tényleg ilyen butaságon ne húzd fel magad :)

2013. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Amúgy én is csak nagy ritkán teszek fel képet, vagy cserélek, és meglepő módon engem meg olyanok is lájkoltak akikről el sem képzeltem volna! Szerintem azért, mert sokat változtam azóta külsőleg vagy nem tudom!
2013. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%
ez azt jelenti,hogy te egyéniség vagy,és nem követed ezt a sz*r divatot,ami most van...de szerintem ez jó :D
2013. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Body-Builder válasza:
66%

Ne sírj próbáld ki a csücsörítős képet hátha jobb lesz :D :D

ne félj lesz jobb is :)

2013. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!