Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan "dolgozzam fel", hogy...

Hogyan "dolgozzam fel", hogy 1 lájkot kaptam facebookon (lent)?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elküldtök a francba, hogy "hülye k***va, a facebookon éli az életét", olvassátok el: általában nem vagyok gyakran fent facebookon, sőt, alig-alig, a profilképemet sem naponta változtatom, és nem a mellem meg a seggem van rajta. Most, 1 éve először megváltoztattam a profilképemet egy szerintem aranyos képre. Nem vagyok csúnya lány, szerintem helyes vagyok, a kép nem csücsörítős-cicivillantós, az ismerőseim nem is szeretik egyébként azokat. Mégis, 1 nap alatt 1 lájkot kaptam; a bátyámtól. Sok ismerősöm van, bár sajnos kevés barátom. Tavaly még a "menőkhöz" "tartoztam", a nagyhangú, irányadó srácokkal-lányokkal barátkoztam, de összevesztem velük, és "kikerültem". Lehet, hogy ez az oka? Miért kap 1000000 lájkot egy csúnya, buta lány, akinek talán sok felszíni barátnője van, de nem szép, és 1et egy szerényebb, törékeny lelkű (tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog,de sírni fogok... Nagyon kicsi az önbizalmam és egy ilyen össsze tud törni...), szebb lány?!

L/16



2013. márc. 29. 18:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
95%

Azok kapnak sok lájkot akiknek van társasági életük, ilyenkor a kinézet egyáltalán nem számít. Én sem vagyok csúnya se köcsög, viszont egy ideje már nem járok sulin kívül sehova, nem is hívnak. De már nem tudom visszaszerezni a "régi" barátokat hiába is próbáltam, pedig próbáltam.


Ez van, ezt hozta ez a világ és ez nem a facebook hibája...

2013. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
93%
Ha privátban küldesz egy linket. Bejelöllek, és szívesen lájkolom. :D
2013. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
90%

Ez a kegyetlen valóság.

Sajnos olyan világban élünk, ahol a hülyéket, és a ribancokat dicsőítik, az okosakat elfelejtik.

Törődj bele, és sz*rd le. Aki kiáll melletted az az igazi barát, inkább legyen 1 igaz barátod mint 100kamu...

2013. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. De azért azt a képet megnézhetném? :P Be is Likeolom neked :D
2013. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
89%
én szívesen lájkolnám!
2013. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
89%
Ha ettől jobban érzed magad, én is lájkolom. De hidd el: ezek a dolgok semmit sem számítanak az életben, nincs is közük az emberi értékekhez. :)
2013. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
én is szívesen lájkolom :)
2013. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
nekem mindig,amikor kiteszek valamit,csak édesapám lájkolja,meg néha keresztanyám is :( 16/f
2013. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Én is belájkolnám :)
2013. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is ez volt a problémám, én is rosszul éreztem magam miatta. De mostanra már nem érdekel, hogy ki lájkolja és ki nem. Írj privátot, én szívesen lájkolom aképed :)

15/L

2013. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!