Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan "dolgozzam fel", hogy...

Hogyan "dolgozzam fel", hogy 1 lájkot kaptam facebookon (lent)?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elküldtök a francba, hogy "hülye k***va, a facebookon éli az életét", olvassátok el: általában nem vagyok gyakran fent facebookon, sőt, alig-alig, a profilképemet sem naponta változtatom, és nem a mellem meg a seggem van rajta. Most, 1 éve először megváltoztattam a profilképemet egy szerintem aranyos képre. Nem vagyok csúnya lány, szerintem helyes vagyok, a kép nem csücsörítős-cicivillantós, az ismerőseim nem is szeretik egyébként azokat. Mégis, 1 nap alatt 1 lájkot kaptam; a bátyámtól. Sok ismerősöm van, bár sajnos kevés barátom. Tavaly még a "menőkhöz" "tartoztam", a nagyhangú, irányadó srácokkal-lányokkal barátkoztam, de összevesztem velük, és "kikerültem". Lehet, hogy ez az oka? Miért kap 1000000 lájkot egy csúnya, buta lány, akinek talán sok felszíni barátnője van, de nem szép, és 1et egy szerényebb, törékeny lelkű (tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog,de sírni fogok... Nagyon kicsi az önbizalmam és egy ilyen össsze tud törni...), szebb lány?!

L/16



2013. márc. 29. 18:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
89%
Én nálam 1-2 ember aki max. likeolja a képemet. De nincs is sok ismerősöm. 12 van és bőven elég annyi is.
2013. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
90%
Tudod miert rajottem az irigyseg miatt bizony.Sajnos a mai vilag tele van irigy es rosszindulatu emberekkel.Ne foglalkozz veluk.En is idegeltem magam aztan rajottem hogy en vagyok a buta.Az unokatesom a baratnoje kepeit mindig lajkolja enyemet csak ritkan de viszont koveti csak hogy nem ad lajkot megfigyeltem.Nagyon szarul esett de ma mar nem erdekel mert tudom hogy irigyek ram.
2013. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
90%
Marha egyszerűen: ne függj mások véleményétől!!!
2013. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Bár nekem magamhoz képest sokan lájkolják a képeimet, akkor se halnék bele, ha egy büdös lájkot nem kapnék rá. Ne ez legyen a mérvadó, mert ezáltal se több, se kevesebb nem leszel.
2013. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
91%
Nyugi nem te vagy az egyetlen aki nem ilyen "népszerű". De hidd el, az aki 100 likeot kap, azoknak a fele se valódi tetszés, csak azért adja, mert visszaadom neki mert ő is adott nekem egy "ál" like-ot. És a legfontosabb, sokkal többet ér 1 tetszik ami szívből jön, mint sok like, ami csak visszaadom már neki csak mert ő is adott...
2013. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyenekkel :D A facebook egy nagy hülyeség, ahol ahogy te is mondtad, csak a mellüket meg a seggüket mutogatják, a sok kis kanos meg csöpögteti a nyálát alatta (már bocs a megfogalmazásért, de ez így van :) ) Az "aranyos" lányok általában nem kapnak sok like-ot a "nem látom a mellét, nem like-olom " felfogás miatt. Sokan írták már előttem, szard le őket, aki szeret, az anélkül is kedvel, hogy kedvelné a képedet. Az én ismerőseim között is a ribancoknak 200-300 like-juk van egy-egy "jó" kép alatt, az "aranyosaknak meg valamikor 40-50. És ? :D Fel a fejjel, ne törődj ilyenekkel, fog még nagyobb csalódás is érni az életben. (Bocsi az utolsó mondatért, csak fel kell készülnöd, hogy lesznek még ilyenek az életedben, és ha ilyen kis dolgokon leakadsz, akkor nagyon nehéz lesz nagyobb dolgokon túl tenni magad) . Szóval hajrá, foglalkozz azokkal akik szeretnek, és ismernek, más meg elmehet a .... :D Egyébként nekem is elküldheted a képet, kíváncsi rá, hagy nőjön az a like szám :)
2013. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nekem is elküldheted üzibe,lájkolnám. :)

15/L

2013. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyonnagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!! Annyira kedvesek vagytok, nagyon hálás vagyok! Igazatok van, tényleg, aki szeret, az szeret, és aki szeret, az nem a mellemért vagy a tonnányi sminkemért szeret, hanem magamért. Nem szabad foglalkoznom ezekkel a dolgokkal... Köszönöm! Privátban azért nem küldtm el a képet, egyrészt, mert félek, hogy valamelyikőtök ismer, és akkor kiderül, hogy ez az egész mennyire zvar engem :S, másrészt mert igyekszem megfogadni a tanácsaitokat, és büszkén vállalni, hogy nem kapok 8 000000 lájkot, de köszönöm a felajánlásokat is. Köszönöm!!!
2013. márc. 30. 21:50
 39/41 anonim ***** válasza:
90%
Na látod, máris jobban állsz hozzá a dolgokhoz, ez a beszéd ! ;)
2013. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 1. 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!