Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy csajnak...

Mit jelent az, ha egy csajnak csak 3-4 fenyekepe van facebookon? Kozbe tesz fel, de volt, hogy 1 kivetelevel mindet letorolte

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

wtf??


Azt jelenti, hogy csak ennyit akar kitenni.

2013. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem bírom ki, hogy ne írjam le, amit gondolok.

Nem (csak) a kérdezőnek szól, amit most fogok írni, de egyszerűen nem bírom felfogni, hogy hogy lehet ennyi ember ennyire eszetlen, már bocsánat.

Mikor fognak már az emberek felébredni ebből a facebook függőségből/mániából vagy nevezhetjük bárminek?!

Most komolyan. Ez egy közösségi oldal, rajta kívül van még 30 ilyen. Semmire sem jó. Regisztrálsz, önként feltöltöd a személyes adataidat és aztán vad idegen emberek tudnak meg rólad mindent. Jah, hogy majd beállítod, hogy csak az ismerősök lássák? El ne higgye senki, hogy valóban csak az ismerősök fognak akkor is hozzáférni...

De az emberek meg vannak akadva vele, mintha az életük múlna rajta, komolyan. Mindent a facebook-hoz kötnek már.

Ilyen kérdések vannak itt is:

- ha eljegyeznek, csak azután lesz érvényes, miután kiírom fb-ra? (komolyan majdnem hanyatt estem, mikor megláttam). Ne legyünk már ennyire hülyék, könyörgöm. Jó, hogy nem már azt kérdezitek, hogy a házasság érvényes-e, ha a facebookon csak annyit írtok ki, hogy kapcsolatban?

És ha én kapcsolatban élek 10 éve, de a közösségi oldalakon erről semmit sem írok a "magamról" rovatban, akkor a kapcsolatom nem is létezik, vagy mégis hogy gondolják egyesek??? A fb. egy internetes oldal, nem állami szerv, hogy bármit is hivatalossá tegyen. SEMMIT sem számít az életetekben, amit ott tesztek. Leginkább időpocséklás, de haszna semmi nincs!

- mit jelent, ha valaki bejelöl, majd letöröl a fb-ról?Haragszik? (nem mondjátok, hogy ti a barátaitokat egy internetes oldalon tartjátok számon? Tipikus eset: 855 ismerős facebookon, de ebből jó, ha 10-et valójában ismer!)

Illetve egyesek képesek megsértődni, ha kevesebb, mint 10-en "lájkolták" (kiráz a hideg is ettől a kifejezéstől, annyir gáz) az új, cuki-muki profilképét... Mert ha 10-en, vagy 120-an nyomnak rá egy gombra a fénykép alatt, mégis mitől leszel másabb???

- és a többi "mit jelent, ha" kérdések... mégis mit jelent?

Ha bejelölt, biztos azt jelenti ismer,

ha törölt, biztos azt, hogy mégsem ismer, vagy bunkó voltál (csak el tudod dönteni, hogy melyik) vagy saját magát is törölte, mert rájött, mekkora hülyeség az egész.

Ha 3 képe van fennt, akkor azt jelenti, hogy nem teregeti ki az életét idegenek előtt,vagy megunta vagy nem "lájkolták", ezért gyorsan újat kell csinálni, ha 560 képe van fennt, minden egyes pillanatról, akkor feltűnési viszketegsége van.

Ha naponta 99 bejegyzést ír, mindenki képéhez kommentet, és 5 percenként tölt fel új képet, és változtatja meg az adatlapját, akkor pedig azt jelenti, hogy sürgősen orvoshoz kell vinni! Illetve elgondolkodtató, hogy milyen sok szabadideje van...

Látni kellene kívülről, néhányan hogyan viselkednek. Sajnos ez már régen nem a vicces kategória.


És, hogy mit jelent a 3-4 fénykép?

-nincs több, amit feltöltsön

-van, de azokon ronda

-megunta nagy részét, ezért letörölte

-ma letörölte, holnap visszatölti és tesz még hozzá 30 újat, amit ma csinált a fürdőszobában, de azokat is letörli holnap után...


NINCS SEMMI JELENTŐSÉGE a fényképek számának egy közösségi oldalon!!!És jó részt ott semminek nincs jelentősége!

2013. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak egy képem van:D és nem azért mert ronda lennék..sőt..de egyszerűen beszélgetésen kívül másra nem használom azt az oldalt.

19/L

2013. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene ez bármit is jelentsen? Én is csináltam már azt, hogy random elkezdtem törölni a régi profilképeimet, csupán azért, mert nem látom értelmét annak, hogy 20 kép legyen fenn rólam. Ennyi, nem több. Nem kellene minden mögött világméretű összeesküvést keresni. (:
2013. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarta hogy tul sok legyen, konnyebben atnezhetove akarta tenni az albumban levo kepek szamat. Vagy azokat nem lajkoltak annyian mint a tobbit amit meghagyott, vagy mar nem tetszenek neki es cikinek talalja oket.
2013. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!