Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha szánalmas vagyok, miért...

Ha szánalmas vagyok, miért várják el, hogy tovább éljek?

Figyelt kérdés
Miért nem fejezhetném be inkább? Észerûbb lenne, nemde? 23F
2012. aug. 12. 09:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

(bocsi rossz a gép... nem akartam még elküldeni szóval teli van helyesírási hibával)

Folyt. -> Amikor ez a kérdés elhangzott jöttem rá, hogy senkit nem érdekel, hogy mi bajom van. Inkább csendbe maradok. Azóta is ez a "taktikám". Nem érdekel semmi és senki. Főkép nem a vallás (itt az utolsó hozzászólásokban láttam ez volt a téma) Nem hiszek sem Istenben, sem Jézusban... Rajtam ŐK nem segíthetnek. Most elkezdtem másokon segíteni, ettől sem jobb. Nem várom, hogy egyik napról a másikra jobb legyen, de semmi változás... sőt csak rosszabb, mindig csak rosszabb. Néha úgy érzem, hogy sohasem lesz jobb. Én biztos nem fogok így meghalni. Nem élem ilyen depresszív módon végig az életet... Magam vetek neki véget, ha eljön az idő. A családban is egyre sz@rabb a helyzet... Már a költözés szélén állok. Nincs nap, hogy ne sírnák (pedig nem az a típus vagyok)

Tényleg semmi nem érdekel. Napról napra csak ez a mókuskerék, semmi változás, így semmi értelme... Mégsem adom fel, bár azt nem tudom, miért?!... Nem szokásom feladni. Egyszerűen csak vagyok és semmit sem teszek... Szörnyű érzés. Évek óta nem volt egy igazi boldog napom. 10 éves korom óta ilyen az életem... eddig túléltem, de nem tudom meddig bírom még... Küzdök, napról napra. Mert tudom, muszáj!!! Légy erős. Nem vagy egyedül (bár ez a tudat nem hiszem, hogy boldogabbá tesz) Még lehet jobb, jöhet jobb... Hinnünk kell, hogy jobb lesz!!


18/L

2012. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Azért szomorú, hogy élnek még hozzám hasnoló emberek, akiknek minden nehéz...:(

Remélem Neked jobb lesz!

2012. nov. 4. 19:34
 43/45 anonim ***** válasza:
Hinnünk kell, hogy jobb lesz? Mi lenne, ha inkább tennétek érte? Itt siránkozik két k urva fiatal egészséges ember azon, hogy milyen szörnyen unalmas a létezésük. Nem szánalmas szerintetek? Talán nézzetek körül a világban, mi folyik és örüljetek , hogy minden esélyetek megvan a változásra és változtatásra! Hogy engedhetitek így el magatokat? Talán egy pofon nem ártana, egynek jobbról, másnak balról!
2012. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Próbáltam/próbálok tenni érte! Nem siránkozom, csak válaszoltam egy kérdésre!!! És nem vagyok egészséges...(csak ehhez senkinek semmi köze és erről nem akartam írni és nem is fogok) :(


Nem tartom magam szánalmasnak!!! Ez nem szánalmas dolog... Az a baj, hogy Te annak tartod! Minden ismeret hiányában ilyeneket mersz kijelenteni... na de mindegy.

2012. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Így igaz: ítélkezni és álmodozni könnyü.
2012. nov. 4. 21:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!