Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha szánalmas vagyok, miért...

Ha szánalmas vagyok, miért várják el, hogy tovább éljek?

Figyelt kérdés
Miért nem fejezhetném be inkább? Észerûbb lenne, nemde? 23F
2012. aug. 12. 09:37
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Mi benne önbecsapás?


Akkor beszélhetünk önbecsapásról ha olyat teszel meg másért amit nem akarsz megtenni, és inkább lennél bárhol, és csinálnád a számodra legundorítóbb dolgot, és ezt csak azért nehogy rosszat mondjanak rólad.


Ha valaki nem tud elfogadni olyannak amilyen vagyok, az nem az én problémám, hanem az övé. Amúgy se szerethet mindenki, és lehetetlen mindenkinek jót nyújtani, mert az 1ik a magasat szereti a 2ik az alacsonyat, az 1ik a csokit szereti, a másik meg a málnát.

2012. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Nyilván nem véletlenül van ilyen meg olyan véleménye az embernek a másikról.


A gyerekgyilkos nem jó ember, még akkor sem, ha ő annak tartja magát.


Én meg nem fogok szemellenzőt hordani, azért, hogy boldogságba hazudjam magam.

2012. szept. 17. 20:51
 13/45 anonim ***** válasza:
Nagyon mélyen vagy, úgy veszem észre. Próbálkozz meg Istent keresni. Hátha ki tudsz lábalni valamelyik vallás vagy gyülekezet segítségével.
2012. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Mégis mit követtél el, ami annyira megbocsáthatatlan önmagad számára?
2012. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

És a gyerekgyilkost nem érdekli hogy mások szerint ő milyen ember. Nincs azon se szemellenző.


Pozitív önbefolyásolás még nem boldogságba hazudás.

2012. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Hiába foglalkozol a múltaddal, azt már nem tudod kijavítani. A múlt egy illúzió, ugyanúgy, ahogy a jövő is, ezek NINCSENEK, csakis a jelen pillanat létezik. Ha mindig a múltadban vagy a jövődben élsz, tulajdonképpen soha nem is élsz, mert csak a jelen pillanat létezik.
2012. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

"Mégis mit követtél el, ami annyira megbocsáthatatlan önmagad számára?"


A kérdés nem az, hogy mit, hanem, hogy miket!


"Pozitív önbefolyásolás még nem boldogságba hazudás."


Ha nincs alapja, számomra igen!


"Ha mindig a múltadban vagy a jövődben élsz, tulajdonképpen soha nem is élsz, mert csak a jelen pillanat létezik."


Akkor egész életemben csak léteztem, nem éltem. Valamiért ezen nem lepődök meg...

2012. szept. 18. 20:45
 18/45 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással, és a saját igazadhoz való makacs ragaszkodással a további időben is csak létezni fogsz és nem élni.
2012. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
A kérdés alapján biztosan nem fogsz meglepődni, ha azt írom: nem igazán zavar...
2012. szept. 19. 20:54
 20/45 anonim ***** válasza:
Akkor meg miről megy a vita?! Ha téged nem zavar, engem szintén nem zavar.
2012. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!