Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok mindenen?

Miért sírok mindenen?

Figyelt kérdés
De ez tök komoly.. Kb minden filmen elsírom magam ami 1 picit is érzelmesebb.. Meg itthon ha elkezdenek velem kiabálni rögtön elkezdek bőgni..(Nem akaratból, nem azért mert elvagyok kényeztetve) Búcsúzkodásoknál is mindig sírok.. (Persze nem rokonoknál, hanem barátoknál, ha sokáig nem látom őket vagy ilyesmi) Egyszer a konyhába voltam épp vágtam a kenyeret és hírtelen elkezdtem bőgni. Senki enm volt itthon semmi nem történt csak úgy spontán jött 2 perc és utána el is múlt! Kb. mindig szomorú vagyok vagy csak rossz kedvem van.. De a legirónikusabb az volt, amikor a nagyapám temetését végig bőgtem, akit nem is szerettem, féltem tőle és minden ami negatív...(alkoholista volt és mindig kiabált, nagyon agresszív volt..) De komolyan mindenen sírok.. Emberek elött nem tudok szóval iskolába, kivéve ha nagy nyomásnak avgyok kitéve (temetés, ballagás,vizsga) Anyum azt mondja, hogy edzenem kéne a lelkemet mert nagyon törékeny, de azt hogy lehet??
2009. júl. 11. 19:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
16/L. Szásszor írtál már ki szenvedös síròs depressziós öngyilkosos kérdéseket. Mikor hagyod abba. Akazd fel magad te elkényeztetett liba.
2015. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, pedig 21 éves vagyok. Szerintem ez nem korfüggő. Ilyenek vagyunk, érzékenyek. Ez nem baj!

Így tudunk empatikusak lenni, és mélyen éljük meg az érzéseket, ami bizonyos szempontból még előny is. Csak arra kell figyelnünk, hogy ne mutassuk magunkat gyengének mások előtt, és ne hagyjuk, hogy az érzéseink befolyásoljanak minket teljesen, tudnunk kell uralni nekünk őket. Én egyébként egész életemben ilyen voltam, de leginkább kamaszkoromban tört elő, aztán azóta azt veszem észre, hogy még és még érzékenyebb lettem. 16 évesen pl. csak megkönnyeztem a búcsúzkodást, egy filmet, egy dalt, de ma már szabályosan zokogok bizonyos szituációkon.

Egyébként én se merek mások előtt sírni.

Képzeld el, hogy jelenleg pl. azon sírtam el magam, hogy elgondolkodtam azon, h. már december van, és mindjárt Karácsony, és elfogott a szeretet érzése, az adventi hangulat, és visszaemlékeztem a régi családi együttlétekre, mikor még testvéreim itt laktak.

2015. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sajnos ez a depresszió kezdte is lehet
2017. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!