Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok mindenen?

Miért sírok mindenen?

Figyelt kérdés

kér éve összejöttem 1 sráccal és előtte nem igazán szerettem senkit családban és baráti körben sem volt olyan ember akinek mindent elmondhattam volna, úgy érzem hogy azzal hogy megszerettem ezt a srácot 'kinyitottam' a szívem és sokkal sebezhetőbb vagyok. bár a sráccal már 1 éve szakítottunk még mindig sokkal sebezhetőbb vagyok mindenen sírok és megbántódok még előtte nem történt velem ilyen, ha 1 évbe 1szer sírtam..

szerintetek hogyan tudnám ezt visszaállítani? vagy miért sírok ennyit? van valami megoldás?


2010. jún. 7. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
átszakadt a gát nincs mit tenni... sírd ki magad nyugodtan most hullámvölgyben vagy, keszel majd jobban is...
2010. jún. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
átmentem ilyen bőgős korszakon én is a szakításom után, denálm elég hamar elmúlt. A volt barátom depressziós volt. ez annak a jele. és van megoldás. bár nem olcsó, de a te érdeked, hogy miél hamarabb igénybe vedd. azt javaslom keress fel egy pszichológust minél hamarabb. az én barátom ezt nem tette meg anno a depresszió gyanú jeleinél. mire elment nagy nehezen már késő volt. hátralevő életében gyógyszereken kell élnie adepresszió miatt.
2010. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
talán abbamaradna, ha ismét boldog lennél valaki mellett, akivel kölcsönösen szeretitek egymást
2010. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!