Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanaban mindenen sirok. Mi...

Mostanaban mindenen sirok. Mi tortent velem es mit tehetek?

Figyelt kérdés
A tegnap azt mondta nekem valaki megbizik bennem erre elkezdtem sirni.Ha valakivel veszekedek vagy megsertenek sirok.Es nem tudom mar mit tegyek!Mindenen sirok es ha meg nem akarok akkor meg ol a siras egesz nap.Ha a suliban nem tudom kisirni magam egesz nap roszul erzem magam mert olyan sirhatnekom van.Van amikor este pityergek az agyban egyedul.Mindenen felkapom a vizet es sirok.Legyszi segitsetek!Az is kozrejatszhat hogy sokat veszekszem anyuval?Varom valaszaitokat!
2008. máj. 6. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Eloszor is nyugodj meg!Nem irtad,hogy hany eves vagy esetleg tobbet tudnank segiteni ha megadnad a korodat.Azt mondjak a sirassal tisztulunk...Estenkent mielott elalszol,lazulj el az agyban,kapcsold ki az agyad ne gondolj semmire,figyelj a legzesedre,figyelj az erzeseidre,hallgasd a belso hangod!Az tudja mi a jo neked,es hogy mi az oka a sok sirasnak,ne kenodj el ha elsore nem sikerul!Probalkozz!Az is lehet hogy az eletednek egy olyan szakasza erkezett el,ami valtozasokkal jar,mind testileg mind lelkileg!Biztosan fantasztikus ember lehetsz,az erzekenyseg nem egy rossz dolog,de nezz melyen magadba,kerdezd meg magadtol miert vagy ennyire erzekeny?!Nem tudom milyen a kapcsolatod anyukaddal,de beszelj vele is,kerdezd meg eszrevette-e hogy ezen jellegu gondjaidat,es mit tudna tanacsolni!Lelki es testi fejlodesunk nagyon osszetett,mindenkinel mashogyan megy vegbe ez a folyamat,vedd ugy hogy ez nem egy hiba,vagy egy rossz tulajdonsag,hanem resze a fejlodesednek!Te magad vagy!Az elet egy csoda,eld meg minden percet!Ha nem talalsz semmi komolyabb lelki okot a sok sirasra pl.stressz az iskolaban,otthon stb. Csak egyszeruen folynak a konnyek,hat follyanak!!!En is elsirom magam ha szepet olvasok,ha megbantanak,ha nem erzem eppen a helyem a vilagban...Csak pozitivan!Sok boldogsagot kivanok!
2008. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy depressziód van, vagy valami hormonzavar. Menj el orvoshoz - de legalább hívd fel, és meséld el ezeket neki. Ő majd megmondja, mit tegyél - és meg is tudja vizsgálni, hogy van-e valami szervi ok is a háttérben.

Addig meg napozz jó sokat - az jót tehet ilyenkor.

2008. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2008. máj. 6. 20:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Varom a tovabbi valaszokat!12 eves vagyok
2008. máj. 7. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megvígasztalna, ha beszélgetnének veled?

De ez nem egy beszélgetős fórum... itt csak tanácsokat tudunk adni.

Nézzél egy beszélgető fórumra, ha gondolod... csak vigyázz, mert van, aki nagyon is komolyan veszi! Vagyis nevet, címet, telefont ne árulj el neki, és fényképet se küldj.

2008. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
es hol talalok ilyen beszelgetos oldalt?A neten nem talaltam nem tudnal egy linket adni nekem?
2008. máj. 9. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak óvatosan...

[link]

Ebben vannak szexpartner keresők is... meg sokan a csevegő oldalakat is annak nézik, úgyhogy ésszel menj oda :-()

2008. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
EMO lettél, lődd magad a Dunába.
2010. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!