Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel lassan egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel lassan egy éve leszünk együtt, én nagyon szeretem (ő 16, én 17). Mostanság egyre kiakadóbb, mindenen kiakad, pedig mindent megadok neki amit tudok, elviszem rengeteg helyre, törődök vele. Miért csinálja ezt? Miért ilyen mostanában?

Figyelt kérdés

A problémák akkor kezdődtek amikor a haverjaimmal szerettem volna lenni, mert jó lett volna bulizni végre egyedül, mert eddig mindig ketten mentünk, és amikor ezt megtudta, besértődött és elkezdte mondogatni hogy nem is foglalkozom vele, nem is törődöm vele stb stb...mi a teendő?:s

Értelmes válaszokat várok, és nem olyanokat hogy "Húúhhaa most szakíts vele" - nem szakítok, ő a mindenem, bele is halnák.


2008. okt. 28. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legjobb módja ha leülsz vele és megbeszélitek a dolgokat. hogy pontosan mi is bántja őt,és mért változott meg. de szögezd le hogy te nagyon szereted és bármit hajlandó vagy megtenni hogy ne érezze magát elhanyagolva! de értesd meg vele azt is,h ugyanúgy ahogy gondolom ő szeret a barátnőivel lenni neked is szükséged van a haverjaid társaságára ahogy nekik is a tiedre!meg kell találni az egyensúlyt!de mondd meg neki h ettől te nem szereted kevésbé!
2008. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adjatok egymásnak szabadnapokat mikor ő a barátnőivel vagy a tesójával,nagyijával stb van , te meg szintén azzal a társasággal akivel szeretnél.Egy kapcsolatban meg kell adni egymásnak azt a bizonyos teret.Ha így áll hozzád akkor még meglepi ajándékot sem tudsz neki venni mert oda is menni akar.
2008. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kerek perec leszögeztem a barátomnak h a hétvége péntek,szombat a barátnőimé!!! Sztem beszélj vele erről...muszáj h megértse ilyen nincs,kell néha egy kis szabadság!!
2008. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2008. okt. 29. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!