Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok mindenen?

Miért sírok mindenen?

Figyelt kérdés
De ez tök komoly.. Kb minden filmen elsírom magam ami 1 picit is érzelmesebb.. Meg itthon ha elkezdenek velem kiabálni rögtön elkezdek bőgni..(Nem akaratból, nem azért mert elvagyok kényeztetve) Búcsúzkodásoknál is mindig sírok.. (Persze nem rokonoknál, hanem barátoknál, ha sokáig nem látom őket vagy ilyesmi) Egyszer a konyhába voltam épp vágtam a kenyeret és hírtelen elkezdtem bőgni. Senki enm volt itthon semmi nem történt csak úgy spontán jött 2 perc és utána el is múlt! Kb. mindig szomorú vagyok vagy csak rossz kedvem van.. De a legirónikusabb az volt, amikor a nagyapám temetését végig bőgtem, akit nem is szerettem, féltem tőle és minden ami negatív...(alkoholista volt és mindig kiabált, nagyon agresszív volt..) De komolyan mindenen sírok.. Emberek elött nem tudok szóval iskolába, kivéve ha nagy nyomásnak avgyok kitéve (temetés, ballagás,vizsga) Anyum azt mondja, hogy edzenem kéne a lelkemet mert nagyon törékeny, de azt hogy lehet??
2009. júl. 11. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
szerintem azért sírsz mindenen , mert megéríntenek a szituációk..a lelkedet pedig nem kell edzeni, mert a keménység nem tesz jót neki..inkább fogadd el, hogy ilyen érzékeny vagy..ez jó..
2009. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy kezdjük ott? lány vagy-e?
2009. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

egydül nevel anyukád?

nem lehet hogy nem kaptál elég figyelmet, amikor kicsi voltál?

2009. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

16/L

Volt egy időszak amikor a szüleim külön voltak, de az most volt.. 10 éves voltam amikor meghalt a nagymamám rá alig 1 évre a szüleim elváltak (szilveszter napján tudtam meg, h apám talált 1 másik nőt, hozzá teszem a nő lánya az egyik barátnőm volt) ez tartott 4 évig.. De már 1 éve ismét együtt vannak szüleim..

2009. júl. 11. 22:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

egyik feltevésem:

ha abból indulunk ki a baba miért sír? mert éhes, ölelésre vágyik, tehát figyelem fehívás, és ugye beszélni még nem tud. ekkor elkezd sírni és anyu megnézni mi van...


ugye te beszélni tudsz, de nem biztos hogy el is tudod mondani szüleidnek hogy miket érzelz, mit akarsz.


másik:

ez a sok minden ami a családod körül van stresszessé tesz, annyira hogy amikor van egy kis időd, vágtad a kenyeret akkor jött ki rajtad, volt rá időd hogy végig gondold a problémáid, ekkor elbögted rajta magad.


milyen betegséged van?


"Anyum azt mondja, hogy edzenem kéne a lelkemet mert nagyon törékeny, de azt hogy lehet??"

hát ne sajnáld és kérdezd meg tőle hogy hogyan.

apukáddal milyen a kapcsolat? mert eddig csak anyuról beszéltél.

2009. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Betegség?? NEm tudok róla, hogy beteg lennék.. van egy pici pánikbetegségem, de az 1 évben olyan 4x jön elő..


Azt a mondatot amit kimásoltál arra szokta mondani, amikor elsírom magam valami apróságon...Hogy embereljem meg magam, legyen bennem egy kis tartás, egy picit legyek erősebb, mert így felnött koromra már csak egy roncs leszek..



Hmm. Apámmal milyen a kapcsolatom?? Semmilyen.. Nagyon megutáltam, szörnyű dolgokat mondott és tett, persze anyám lenyelte és megbocsátott neki, de én nem voltam erre képes.. Mostmár nem érzek iránta utálatot, de szeretetet se.. Ő mindig próbál közeledni, segített lecsiszolni a szobám kifesteni, mindenben próbál segíteni, de én nem tudom azt mondani neki, hogy Kösszi..

Meg amikor én próbálok beszélni vele az iskoláról, a barátaimról semmit nem mondd.. Amikor anyuval beszélek és elmondom neki, hogy beszóltam az 1ik tanárnak, mert 2 jeggyel rosszabbat adott akkor apu csak rám ordít, hogy fejezzem be..Na ilyen a mi kapcsolatunk..

2009. júl. 12. 14:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
énis ugyanilyen vagyok, bár nekem nincsenek szinte barátaim se, és mostmár a barátom sincs.... én is sirok csak úgy spontán,meg minden ilyen, amit leírtál...
2009. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nekem igazából nincsenek barátaim. Vannak osztálytársaim akikkel néha elmegyek mozi. Van egy "barátnőm" akit születése óta ismerek. MIndig is azt hittem, hogy a legjobb bnőm, de ő mindig mondja hogy mit csinált ezzel a bnőjével meg amazzal. Nem szokott elhívni városba. Olyan rossz így.
2009. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De nekem vannak barátaim! Én nem azért sírok mert magányos vagyok!! Imádom a barátaimat és ők is engem (vagyis én így tudom) Csak egyszerűen mindenen sírok.. És Pesszimista is vagyok..
2009. júl. 14. 21:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Én soha egy szituációban sem sírok, mégha verést kapok akkor se :D De ha egyedül vagyok gyakran könnyezek filmeken, mert átérzem az egészet. Még a hancockon is könnyeztem :)


22/FF ( mielőtt vki mondaná egészéges életem van :D )

2010. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!