Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Mit csináljak?...

Segítség! Mit csináljak? Vagdosom magam, és az osztálytársaim észrevették!

Figyelt kérdés

Sajnos rászoktam a vagdosásra, hogy miért azt inkább hagyjuk, már sokszor próbáltam abbahagyni, még ezen az oldalon is kértem segítséget, de nem megy. Mindegy nem ez a fontos.


A mai nap utolsó órája tesi volt. eddig mindig el tudtam rejteni a hegeket, mert hosszúújjúban voltam, de tesire elfelejtettem csuklószorítót vinni, így kénytelen voltam mindig zsebre dugni a kezem. Mikor vége volt az órának az öltözőben észrevették a lányok, és elkezdtek kérdezősködni hogy mi ez, miért csinálom, jól vagyok-e, én meg tisztára leblokkoltam, bepánikoltam, ezért azt mondtam hogy a karkötőm vágott meg, és gyorsan kimentem, és hazajöttem (utolsó óra volt), de tudom hogy még utána ott sugdolóztak rólam.

Szinte egész délután sírtam. nekem a vagdosás egy nagyon személyes dolog, a szüleim sem tudják, most meg az egész osztály, ráadásul mind ilyen beképzelt népszerű lányok, és ők tudják szinte a legféltettebb titkomat. még a barátaimnak se tudtam elmondani, de mostmár ők is tudják, hihetetlen hogy fogok egyáltalán a szemükbe nézni. nagyon megijedtem, még jó hogy holnaptól szünet lesz, és nem kell menni iskolába, de mikor kedden megint lesz suli akkor mit csináljak? hogy kezeljem ezt a helyzetet? egyáltalán nem számítottam rá hogy egyáltalán valaki megkérdezi, most meg szinte a legrosszabb, az összes lány tud róla. Akkor mostmár nem is vághatom meg magam? Nem bírnám ki.. :( Segítsetek, nagyon el vagyok keseredve, senkinek nem tudok erről beszélni.



2012. ápr. 3. 21:58
1 2 3 4
 31/33 Taylor Lautner <3 válasza:
23%
Jobb lesz? Nem fognak elitélni? Minden megváltozik? Hát nem..ez mára már egy elbaszott trend lett! Gondoljatok a beteg és éhező gyerekekre, a rákos édesanyákra...ők hol vagdossák magukat?? Hol van nektek akkora gondotok?? Szánlak titeket
2014. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Csak egyszer éld át azt amit én, és meglátjuk, te hogy viselnéd el utána az életet...
2014. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Igaz, nem tudom, ki vagy, de - mint mások is, - én is szeretnék véleményt mondani.

Hidd el, tudom milyen az, ha valaminek a függőjévé válsz. Én már kb. 1,5-2 éve rágom a számat, brutális szinten - szóval néha kiharapok bőrdarabkákat a számból, aztán vérzik, stb -. A legtöbb ember azt mondja: függőség = betegség. Szerintem ez az esetek 40%ban igaz. Én ugyan még sose vágtam meg magam - és nem is tervezem. De én 2x estem át lelki "traumán" (magyarul 2x voltam lelkibeteg), és az is borzasztó volt. Én nagyon sajnálom, hogy vagdosod magad, és megpróbálok segíteni egy kicsit. Kezdj el pozitív videókat hallgatni. Pl. Nálunk Balogh Béla szokott menni. Nézz vicces videókat, és sose gondolj rossz dolgokra. Pl engem megnyugtat, ha a képzeletbeli barátokkal álmodok. Pl. Kitalálok magamnak 1 fiú karaktert és vele alszok. Próbálj meg sokat kinn lenni a friss levegőn, és én azt szoktam csinálni ha ideges/szomoru vagyok, h random videókat veszek fel,p pl DIY videot. Vagy megnézem a kedvenc filmem. Vagy elolvasom a kedvenc könyvem. De van még 1 tuti dolog a tarsolyomban. Ez eleinte biztos nem fog tetszeni, de a lelkedre kötöm, amit most irok, azt készitsd el és 1 héten keresztül csináld ezt.

Csinálj kicsi cetliket, amire ilyeneket irsz: csini vagyok, okos vagyok, nincsenek problémáim, stb. És minden este fürdés előtt állj be a tükör elé lehetőleg ruha nélkül és mondd el ezeket a mondatokat többször is, de ha megcsinalod SOSE mond azt h "ez hulyeseg" mindig mond azt "én hiszek ebben, jó dolgok fognak történni." nekem ez bevált.

És hidd el, tudom milyen az, ha az embert a legjobb barátai otthaggyák, cserbenhagyják, hazudnak rólad, stb. Mert nem 1 olyan napom volt h egesz nap egyedul voltam korulottem meg mindenki beszelgetett meg ram mutogattak...

Es meg 1 dolog! Probalj meg fiukkal baratkoznk márha lány vagy. Bár ahogy olvastam igen. :D es talalsz egy tok jofej sracot majd azt fogod gondolni: erte megeri leszokni rola. Aztan meg ha megint rossz dolgok tortennek ne nyulj megint a pengehez. Inkabb sirj, rajzolj, ird le. Nekem is fel szokta dobni a napom ha azzal a fiuval beszelek akit erosen kedvelek

Utoirat: ha szeretnel, nyugodtan irj ram szivesen beszelgetek veled. Es en szurkolok neked, hogy minden jobb lesz! Kitartas! Onbizalom csajszi :) en hiszek benned!

2015. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!