Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Mit csináljak?...

Segítség! Mit csináljak? Vagdosom magam, és az osztálytársaim észrevették!

Figyelt kérdés

Sajnos rászoktam a vagdosásra, hogy miért azt inkább hagyjuk, már sokszor próbáltam abbahagyni, még ezen az oldalon is kértem segítséget, de nem megy. Mindegy nem ez a fontos.


A mai nap utolsó órája tesi volt. eddig mindig el tudtam rejteni a hegeket, mert hosszúújjúban voltam, de tesire elfelejtettem csuklószorítót vinni, így kénytelen voltam mindig zsebre dugni a kezem. Mikor vége volt az órának az öltözőben észrevették a lányok, és elkezdtek kérdezősködni hogy mi ez, miért csinálom, jól vagyok-e, én meg tisztára leblokkoltam, bepánikoltam, ezért azt mondtam hogy a karkötőm vágott meg, és gyorsan kimentem, és hazajöttem (utolsó óra volt), de tudom hogy még utána ott sugdolóztak rólam.

Szinte egész délután sírtam. nekem a vagdosás egy nagyon személyes dolog, a szüleim sem tudják, most meg az egész osztály, ráadásul mind ilyen beképzelt népszerű lányok, és ők tudják szinte a legféltettebb titkomat. még a barátaimnak se tudtam elmondani, de mostmár ők is tudják, hihetetlen hogy fogok egyáltalán a szemükbe nézni. nagyon megijedtem, még jó hogy holnaptól szünet lesz, és nem kell menni iskolába, de mikor kedden megint lesz suli akkor mit csináljak? hogy kezeljem ezt a helyzetet? egyáltalán nem számítottam rá hogy egyáltalán valaki megkérdezi, most meg szinte a legrosszabb, az összes lány tud róla. Akkor mostmár nem is vághatom meg magam? Nem bírnám ki.. :( Segítsetek, nagyon el vagyok keseredve, senkinek nem tudok erről beszélni.



2012. ápr. 3. 21:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
az iylen észlények mégis minek írnak ide mint te? menjél pihizzél 1 picit vagy ird a baromságaidat valahova máshová.
2012. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
a 19 40 esnek szólt
2012. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a te szemedben baromságokat írok, de te meg baromságokat csinálsz. Gondolkozz már el,mi változik meg,ha csinálsz magadon egy apró karcolást? Hát röhögnöm kell, szánalmasok vagytok.
2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
menj trollkodj máshol. kb senkit nem érdekel mit magyarázol. az a szánalmas ha 1 tudatlan ember aki nem ért meg másokat pont azoknak magyarázza a hüyleségét. én tőled az ég világon semmit nem kérdeztem. szóval mond az okosságaidat máshol kérlek.
2012. ápr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
még valami miből gondolod hogy olyan aprók a karcolások? azokat elég könnyen el leheten tüntetni is nem?
2012. ápr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés (nem olvastam végig az összes választ, bocsi), de én most szoktam le róla. Hidd el, nem is olyan nehéz. Nekem nem az egész osztály vette észre, de egyre többen, és egyre nehezebben tudtam magamat kimenteni. Aztán végül is a legjobb barátnőmnek mondtam el, hogy mi a helyzet. "Meggyóntam" neki mindent (emellett rászoktam a cigire, és szombatonként leittam magam a sárga földig, mert legalább addig boldog voltam... aztán a részegségből képzeld el a következményeket...), és miután az összes hülyeséget elmondtam, és az indokot is (gondolom te se unalomból vagdosod magad) sokkal jobban érzem magam. Azt nem mondom, hogy rögtön le is tettem a pengét és új életet kezdtem, de szép lassan sikerült. Engem leginkább a félelem motivált (hogy valamelyik osztálytársam elmondja apámnak), és az, hogy elkezdtem zenélni. Neked is kellene valami vígasz, amit nagyon szeretsz (nekem ilyen lett a zene, akárhányszor szomorú vagyok, nyikorogtatom a hegedűmet :D).

Tudom, nem a kérdésre válaszoltam, de ha szeretnél valakivel beszélni, akkor írjál privit nyugodtam, engem úgyse ismersz (remélem :D), és névtelenül elmondhatsz bármit :)

16/l

2012. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Na ez az kedves utolsó,ez pozitív,de a cigit messze kerüld el,mert rosszabb a vagdosásnál is. Egyébként én vagyok a trollkodó,D: De neked gratulálok és így tovább.
2012. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam 3 évig, most tettem le, februárban. Az egyetlen dolog, amit nem értek az az, hogy hogyan "felejthetted" el a csuklószorítót. Meg sem tudom számolni hány testnevelés órán vettem úgy részt, hogy a fásli a könyököm fölé is felért. Egyszer sem felejtettem el felvenni. Az, ha még "csak a csuklódon csinálod, bizonyos szempontból "jó" mert még nem jutottál el odáig ahova én. Nem akarok belemenni a felesleges ecsetelésbe, pontosan tudod, hogy miért rossz. És az is tudnod kell(ene), hogy egyszer le fogod tenni. Le fogod tenni!
2012. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 gabie32 válasza:
0%
Egy pszichiáter segítségét azért ajánlanám.Az ilyen emberkék lelkileg gyengék,és nem hiszem,hogy egyhamar megtalálják helyüket a világban.Szorongás jele,elfojtott érzelmek,vagy feltűnési vágy,önbizalomhiány. Én azt mondom,ha már vágod magad,akkor jó mélyen tedd,és főverőeret.Több gondod nem lesz semmivel,és senkivel.Felnőtt korodban a probléma megoldó képességed egyenlő lesz a nullával.Nagyon rossz úton haladsz,de majd ráébredsz a halálos ágyadon!!
2012. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
na sikerült??? és hány éves vagy???
2012. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!