Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs bennem anyai ösztön. Ez...

Nincs bennem anyai ösztön. Ez gáz? Más is van így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kimaradt belőlem úgy érzem:) Ha meglátok egy anyukát az utcán nem arra gondolok, hogy de jó neki, hanem arra, hogy jajj szegény, nincs semmi ideje magra, meg milyen ocsmány lehet a teste szülés után, stb... Van kisbaba az ismeretségi körömben, de semmi késztetést nem érzek arra, hogy hozzáérjek vagy játszak vele. A kisgyerekeknek a folytonos "pofázása" meg rettentően idegesít. Na meg még normálisan el se lehet menni vásárolni úgy, hogy ott lóg rajtad egy gyerek. Meg egyszerűen semmi kedvem gondoskodni másról, a magamról való gondoskodás is ígyis elég sok időmbe kerül:) Nem tudom, hogy mi a jó ebben, hogy az összes időmet valami másra (gyerekre) pocsékolom. Próbáltam az érzés ellen tenni, de nem megy:) Vajon ez változni fog?
2011. szept. 28. 16:50
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
67%
Köszi, végre valaki, aki felfogta, hogy nem az a probléma, hogy nem akar, hanem a stílusa.
2011. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
42%
Az utolsó hozzászólóval értek maximálisan egyet. Te egy elkényeztetett nagypofájú, üresfejű NŐ? vagy?
2011. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Hány éves kortól lehet valakire mondani, hogy pofázik?
2011. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi mint a kérdező:25
2011. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Szerintem sehánytól.
2011. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
En is így érzek. Most vagyok 25 és arra lennék kíváncsi, hogy neked kérdező változott-e azóta a véleményed?
2019. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy 2011-ben, 18 évesen válaszoltam erre a kérdésre, ahol bár megértő voltam, de nem éreztem át a helyzetét. Most pedig, 26 évesen, én sem akarok gyereket. Érdekes, hogy az évek során, ahogy alakult a személyiségem, rájöttem, hogy nem való nekem az anyaság, a gyereknevelés, és szerencsére a vőlegényem is így érez.
2019. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!