Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs bennem anyai ösztön. Ez...

Nincs bennem anyai ösztön. Ez gáz? Más is van így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kimaradt belőlem úgy érzem:) Ha meglátok egy anyukát az utcán nem arra gondolok, hogy de jó neki, hanem arra, hogy jajj szegény, nincs semmi ideje magra, meg milyen ocsmány lehet a teste szülés után, stb... Van kisbaba az ismeretségi körömben, de semmi késztetést nem érzek arra, hogy hozzáérjek vagy játszak vele. A kisgyerekeknek a folytonos "pofázása" meg rettentően idegesít. Na meg még normálisan el se lehet menni vásárolni úgy, hogy ott lóg rajtad egy gyerek. Meg egyszerűen semmi kedvem gondoskodni másról, a magamról való gondoskodás is ígyis elég sok időmbe kerül:) Nem tudom, hogy mi a jó ebben, hogy az összes időmet valami másra (gyerekre) pocsékolom. Próbáltam az érzés ellen tenni, de nem megy:) Vajon ez változni fog?
2011. szept. 28. 16:50
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ezt a test dolgot hagyjuk, én speciel még fogytam is. Sminkelek, nyáron top, miniszoknya és sok pasi megnéz. Kérdező, kötve hiszem, hogy olyan tested van, mint Rubint Rékának, pedig ő is 3 gyerekes anya, de még sorolhatnék millió egy nőt. Szerintem nem az anyai érzés hiányzik, ahogy leírod inkább kényelmes és önző vagy. Semmi gond, ez a te életed senki nem szólhat bele, de ne nézd le az anyukákat és ne skatulyázd be. hogy már nem nők. Én speciel és sok ismerősöm azok maradtunk.
2011. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
62%

valóban vannak olyanok, akiknek nem való a gyerek. ismerek jópár ilyen nőt a környezetemben. ezzel nincs semmi baj, ő így éli az életét. az ő baja lesz később, ha megbánja, vagy az ő öröme, ha élete végén visszatekint és helyesnek ítéli meg a fiatalkori döntését.


viszont! az egocentrikusságodból és az önzőségedből faragj le, mert ezzel a többi emberi kapcsolatodnak sem teszel jót.

valamint ne fikázd azt, aki másképp gondolkodik mint te. ő így boldog, te meg úgy.

2011. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim válasza:
34%

Nem hiszem, hogy ösztön kérdése, inkább értékrend. Én nagyon szeretnék családot, mert minden álmom az, hogy a férjemmel tisztességesen, szeretetben felneveljünk pár gyereket.


Ha az lenne az első dolog az életemben, hogy milyen a testem, mennyi idő jut magamra, hogy szórakozzak, és élvezkedjek, akkor nyilván én sem akarnék gyereket.

2011. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
34%

17:25

Tudod az anyukák a térre kényelmes ruhát vesznek fel, mert a homokozóban nehéz tűsarkúban rohangálni, nem biztos, hogy máshova is így öltöznek. Én 32 éves anyuka létemre, lehet pár húszon évessel nem cserélnék. Aki szülés előtt adott magára, utána is fog.És van időm minden nap sminkelnem, hajamat megcsinálnom és nem vagyok elhízva.Ne írj hülyeségeket, én a játszótéren is sok szép, dögös anyukával találkozom.

2011. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok nőt ismerek, akiknek nem való gyerek, viszont van nekik. Ez milliószor önzőbb.


Aki lány helyett fiút akart, aki már az unokákat tervezi, aki csak addig szereti a gyerekét, amíg azt hiszi, az ellenkező nemhez vonzódik, aki megálmodik neki egy karriert... ezek mind-mind önzőbbek. Tönkreteszik valaki életét. Ha valaki nem szül, ott nincs élet, amit tönkretehet.

2011. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

Kicsit sarkítva és szélsőségesen írta le a kérdező a véleményét,de hát azért van a szánk, hogy leírjuk a véleményünket!


Mindenkinek más a gondolkodása.Leírom én is a véleményem.Én 6-7évig abban a tudatban voltam,hogy nem lehet gyerekem.Nagyon-nagyon sz*r volt ezt kamaszkorban megtudnom.Igazából egy idő után már nem foglalkoztam a kérdéssel,szexeltem védekezés nélkül(persze nem engedtem,hogy belémélvezzen a partner,de sokszor nem szedtem tabit,és gumit sem használtunk-kényelmes és jó volt úgy ahogy!).Egy időbe más problémák miatt szedtem jópár fajta fog.gátlót,aztán a szex miatt is jó volt ez így.Volt amelyik tönkrevágott,ezt nem részletezem,már nem is szedek gyógyszert inkább.Aztán előjött egyszercsak,hogy nekem nem lehet soha gyerekem,és ha aktuális lesz a téma,akkor vajon lesz-e olyan férfi,akivel nem megyünk szép emiatt? Lényeg,hogy nemrég kiderült,hogy igenis majd nekem is lehet babám,ennek nagyon örülök.Úgyhogy a védekezésre már rohadtul odafigyelek.Bár most nincs partnerem, de remélem,ha korban,és anyagilag is minden klappol,akkor szeretnék majd a leendő tökéletes férfi mellett egy kisgyermeket szülni,felnevelni és a legjobb édesanyja lenni. Ettől rettegek.Hogy milyen anyuka leszek?Mert nekem alig van kapcsolatom az anyámmal,sőt már szinte utálom évek óta,nagyon tönkretett lelkileg...De törekszem majd arra,hogy ne úgy csináljam a dolgokat ahogy ő.

Hízékony vagyok,biztos kínkeserves lesz leadnom a terhességgel és szülés után járó pluszkilókat,de én adok magamra,mindig is adtam magamra.Igénytelen nem leszek az biztos.


Ettől függetlenül nem kell magad kívülállónak vagy másnak érezned.Lehet lesz majd olyan párod,aki mellett megjön a vágy az anyaságra.Ha nem,akkor nem! Attól még lehet teljes az életed szerintem,de mindenért tenni kell!

23n

2011. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
14%
Érdekes ha a kérdező köpködi az anyákat az nem gáz, de ha valaki megmondja a véleményét hogy sok anya jobb testi adottságokkal is rendelkezhet mint egy olyan nő aki nem szült még akkor már támadjátok?
2011. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést mintha én írtam volna ki. Egy évvel idősebb vagyok nálad, és abszolúte nincs bennem anyai ösztön, semmit nem érzek, ha meglátok egy gyereket, nem is tudom, hogyan közeledjek hozzá.

Én képtelen lennék egy gyerekre 0-24-ig vigyázni meg úgy ámblokk nem akarom magam kitenni a gyereknevelésnek. Nekem nagyon jó, ahogy most van.

2011. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Nekem van gyerekem és én se érzek semmit, ha látom más gyerekét. Az enyémet imádom, de hátha nem érzek más gyereke miatt semmit, lehet nincs anyai ösztön bennem?
2011. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
61%

Én is ilyen vagyok. Egyszer éreztem azt, hogy szeretnék babát, de csak mert életem szerelméről volt szó. Azóta már szétmentünk, vissza is állt minden a "rendes" kerékvágásba, ami a szüléshez meg a gyerekhez való hozzáállásomat illeti. Nem zárkózom el teljesen a gyerekvállalástól, de sose voltam egy anyukatípus, engem kimondottan taszít ez a női szerep, ami az elhízott, ronda testtel, slampos öltözékkel, 2 hetes zsíros hajjal jár sok ősanyánál, na ettől rosszul vagyok.


25 N

2011. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!