Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok én ennyire...

Qvasz kérdése:

Miért vagyok én ennyire rasszista?

Figyelt kérdés

Utálom a homokosokat mert hetero vagyok, utálom a cigányokat mert magyar vagyok, utálom a rocker vagy emosokat mer discoba járok, sőt utálom a fradistákat is mert újpesti vagyok.

És úgy érzem erről nem tehetek... De ez normális?


2009. ápr. 8. 18:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
te mi a francról beszélsz hallod? utálod a cigányokat: ezt megértem! utálod a rockereket: ezt NEM értem meg! ha utálod a cigányokat akkor a nemzeti rockot pl. szeretned kellene...már ne haragudj, össze vissza összehordasz minden hülyeséget! te nem rasszista vagy, csak egoista, evlnélküli
2009. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
25%
én újpesti vok és rokker fullagy meg
2009. júl. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
13%
én is utálom a melegeket meg a cigányokat, mert más mint a norma, de a zenei ízlés alapján ítélni nagy hülyeség, évekig metált hallgattam és utáltam a diszkósokat, de mára már lesz.rom, csak az számít,hogy milyen ember amúgy, felőlem hallgathat áriát is,ha normális.
2009. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
0%

hallod. te hatalams forma vagy. nincs veled semmi baj:D:D

rólam ezek ugyanúgy elmondhatók, hetero vagyok újpes szurkoló kápmegyeri,discos és utálom a cigányokat, minden rokkert meg emost elkéne küldeni egy szigetre aztán napalmot dobni rá:D:D

csumi és píííísz:D

2010. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szentem ez nem normális!!!!!!!:S:S

Úgy gondolom előbb magadba kéne nézned!!!!!!!!!!

Lehet a te stílusodat vagy származásodat nem bírják vagy épp utálják!

Lehet nincs is okod ezek utálatára!!!Ha tükörbe nézel meg tudod h van-e !!!!

És próbáld meg keresni magadba azt amit utálhatnak benned... (...olyan nincs hogy nincs)

Az írásodról következtetve te egy nagy képű beképzelt ember vagy, és ebben még rosszabb lehet h lehet (sőt) h nincs is mire nagy képűnek lenned!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ezekt én is utálom, amit felsoroltál, de én még a heterósokat se szeretem.
2010. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon beteges!!!!

Hát és ha téged utálnak mert te hetero vagy, vagy utálnak mert magyar vagy, vagy például mert discoba jársz, vagy mert Újpesti vagy??!!

Teljesen tré az egész!!!

Nézz magadba aztán nézz körül!!!!

2010. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

egyetertek h nem rasszista dolog

kivéve a diszko val

Amíg a föld kerek mindig leszenk Rockerek!

2010. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!