Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok én ennyire...

Qvasz kérdése:

Miért vagyok én ennyire rasszista?

Figyelt kérdés

Utálom a homokosokat mert hetero vagyok, utálom a cigányokat mert magyar vagyok, utálom a rocker vagy emosokat mer discoba járok, sőt utálom a fradistákat is mert újpesti vagyok.

És úgy érzem erről nem tehetek... De ez normális?


2009. ápr. 8. 18:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%

Mondanám, hogy nem normális, mert teljesen más az én értékrendem. De normális. Amíg nem fajul tettlegességig, vagy bűncselekményig. Véleménye, álláspontja mindenkinek lehet mindenről.


De, ha be akarsz illeszkedni jól a társadalomba, akkor meg kell tanulnod minden másságot elviselni, elfogadni, mert az ismerőseidet, munkatársaidat, stb. nem tudod megválogatni.


Egyszerűen legyél határozott, de egyben udvarias is. Ha egy ember a környezetedben roma, és neked valamilyen kapcsolatot kell vele tartanod, ne a romát lásd benne, hanem az embert, vagy csak addig érdekeljen, ameddig a kapcsolat tart vele. Ne szólj be annak, aki más, ne nézd le pl.:a rockereket, emokat, stb. Legyél tisztelettudó, és ne b*zizz le senkit.


Ezek ellenére a véleményed meglehet mindenről, ehhez jogod van.

2009. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

tolerancia...


hát, sztem ha nincs negatív élményed ez nem normális.. alószínűleg csupa ilyen emberrel vagy körülvéve, ezt láttad és már így érzel.. ha ilyen környezetben nőttél fel akkor sajna ez a normális. de nem tehetsz róla szerintem se, viszont változtathatsz...ha ilyen emberrel találkozol, akiket előre utálsz, beszélgess velük, próbálj ugyanúgy nézni rájuk. ha megirmersz egy-egy bárkit, szerintem lassan kiveszik belőled ez z ..ellenszenv

2009. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Nekem szintén rasszista meglátásom van. de pártolom a melegeket és az emokkal is jól kijövök.


Viszont én azt tartom viccesnek h Technos vagy.:)

bár énis meghallgatok rockon kívül sok mindent.

2009. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Én is hasonlóan vagyok, utálom a cigányokat, melegeket, de főleg a rappereket. Komolyan, mikor meglátok egy ilyen 5 számmal nagyobb ruhában járkáló - általában cigány - rappert, akinek az utcán, buszon hangosan szól a telefonjából a zene, alig bírom ki hogy ne ugorjak.


.

2009. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
neki. Bocsi ez lemaradt:D
2009. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
elbaszott egy értékrended van, az biztos.
2009. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%

Én az utóbbi időben tolerálom egyre kevésbé a másságot...

szerintem én sem tehetek róla de teljesen normálisnak érzem... az embernek nem tetszik az ami egy kicsit is más...

2009. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
nincs ezzel semmi baj, addig amíg nem kötsz másokba bele azért, mert te ezt vagy azt utálod....
2009. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Elég beteg a gondolkodásod...


"tálom a homokosokat _MERT_ hetero vagyok, utálom a cigányokat _MERT_ magyar vagyok"


Attól hogy magyar vagy nem következik az hogy utálni kell a cigányokat, ésatöbbi. Legalábbis ez az indok egy logikai hiba.


Szóval nem normális. Ha tejjel iszod a kávét, utálod azt aki tejszínnel isza? -most kb ilyen gyermeteg szinten van a gondolkodásmódod. És erről tehetsz.

2009. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
lehet nekem van elba*szottul rossz meglátásom, de rasszisták a faji hova tartozás miatt utálnak valakit. szerintem a rockerek és az emok nem külön faj. a technosok viszont, khm annál inkább. najó nem, de milyen berögzült hülyeség, hogy valakit azért utálsz mert nem olyan zenét szeret mint te?
2009. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!