Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik az olyan kérdést,...

Miért törlik az olyan kérdést, ami nem rasszista nem hülyéskedésből teszem fel és károkodás sincs benne? Bezzeg akik direkt marhaságot kérdeznek azokat hagyják.

Figyelt kérdés
Csak annyit kérdeztem meg, hogy van e itt olyan, aki jön a Tiszaliget Fesztiválra.. Erre törölték. Jó kategóriába írtam, nem sértettem meg vele senkit.. Ez elég idegesítő.:/
2011. szept. 30. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
így van az idióta kérdések meg özönlenek meg a magyarokat persze lehet szidni, provokálni :(
2011. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nem tudom jelenteni - nem is akarom - ezért már ezt a kérdésedet is jelentette valami paraszt, hogy töröljék. Nagy bunkók járnak ide...
2011. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Feltűnt.. A moderátor meg lesz*rja hogy tele van az oldal rasszista meg mittudoménmilyen kérdésekkel, a normálisakat jelenti meg törölteti mindenki..

Akkor legyen a weboldal címe gyakorihülyeségek.hu ennyi erővel..

2011. szept. 30. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak tippelni tudok,hogy miért talán azért,mert "nem csevegő oldal" legalábbis nekem is volt egyszer egy hasonló ügyem és nekem ezt írták.
2011. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

'Nem csevegő oldal'

Ilyen alapon a kérdések 70%ba bele lehetne kötni, meg azokba amit 11-12 évesek tesznek föl, hogy más csinálja meg a házifeladatukat mert ők lusták.. vagy akik valami lelkisegély oldalnak hiszik a gyik.hu-t..

Hozzáteszem, hogy sok helyen láttam olyan kérdést, ami arról szólt, hogy ki jön X rendezvényre és több hónap után sem törölték.

2011. okt. 1. 10:43
 6/9 zkriszti3 ***** válasza:
72%
Ennyi erővel a szőke nős,anyósos viccek is rasszisták.Mégis jót nevetünk rajta.
2011. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre volt szükségem! Komolyan!

Tele van az oldal olyan kérdésekkel, amik vagy kamuk vagy az unatkozó tinik agyszüleményei. Én feltettem egy kérdést, de értelmes választ nem kaptam rá. Erre feltettem még egyszer, részletesen, hogy elkerüljem a nem hozzá kapcsolódó válaszokat, mire törölték, mert "Nem derül ki, mit akarok megtudni". Holott szépen le volt írva.


A másik dolog meg a válaszok. Vagy terelik a szót, vagy pocskondiáznak, vagy egyszerűen trollok. Az egyik kérdésre elkezdzett mindenki - természetesen viccből - hülyeségeket írni, lódítani. Na, mondom magamban, én is mondok már nagyot, hát nem törölték? És még figyelmeztetést is kaptam. Érdekes, hogy a sok ökörséget meghagyják - bár gondolom nem bírnak el minddel , de akkor is! A kérdésem fontos volt, és a rá való válasz is az lett volna. Most mindegy, hogy mi volt.


A lusta, a házifeladatokat,szorgalmi feladatokat ide kiíró iskolásoktól én is kiakadok. És ha megmondom neki, hogy bocs, harminc oldal, olvasd már el, akkor neki áll feljebb.


Ja, és ez a jelentgetés. Szerintem bizonyos hasznos válasz százalék alatt jó lenne, ha nem lehetne jelenteni. El se olvassák sokan a kérdést, vagy nagy nullák szövegértésből, és már megy a jelentés meg a piros kéz.

2011. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van e itt olyan, aki jön a Tiszaliget Fesztiválra?"


Erre kb. igen/nem-mel, "igen, én" stb.-vel lehet válaszolni, amivel sok információhoz nem jutsz. Szerintem, ha konkrétabban kérdezel arra, amit tudni szeretnél, akkor megmaradhatott volna a kérdésed.

2011. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy abba kapaszkodtak bele, hogy ez nem egy kérdés volt, hanem egy kérés az olvasók felé.
2011. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!