Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok ősszel leszek 10.-es a városom legjobb gimijébe járok. Figyelek a tanulásra de nem ez tölti ki az időmet nem vagyok rossz tanuló olyan 4-es körül.Nagyon szép csaj vagyok sminkelem magam figyelek az alakomra szoktam futni és teniszezem heti 1x.Az öltözködésemre mindig figyelek jól megválogatom mit veszek fel divatosan, stílusosan öltözöm ezeket a márkákat hordom általában (Promod, Pimkie, Orsay, Vera Moda, Mayo Chix, Replay, Gas, Pepe Jeans) szeretem a drágább ruhákat. A kiegészítőimre is figyelek általában magassarkút hordok de szeretem a ballerina cipőt is. Járok manikűröshöz és kozmetikushoz. Mindennap megmosom a hajam mert úgy szebb. A szüleim gazdagok így mindent megkaptam. Van rengeteg barátom és barátnőm akikkel általában suli után vagy este együtt lógunk mozi kajálda shopping vagy csak a park. Most nincs pasim de hajt rám pár menő srác és az egyik nekem is tetszik csak hagyom, hogy várjon rám. Gyakran járok bulizni de házibulikat is szoktam tartani. Röviden ennyi a kérdés teljesen komoly és nem kamu.Azért tettem fel ezt a kérdést mert az egyik féltékeny csaj a suliban azt mondta nekem, hogy elkényeztetett ribänc vagyok aki lenéz másokat ez nem igaz nem nézek le csak azt aki nem számít.
2011. jún. 23. 22:43
1 2 3 4 5
 41/41 kocsogpita válasza:
egy elkényesztetett mrs.pi*sa vagy!-.-
2012. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!