Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok ősszel leszek 10.-es a városom legjobb gimijébe járok. Figyelek a tanulásra de nem ez tölti ki az időmet nem vagyok rossz tanuló olyan 4-es körül.Nagyon szép csaj vagyok sminkelem magam figyelek az alakomra szoktam futni és teniszezem heti 1x.Az öltözködésemre mindig figyelek jól megválogatom mit veszek fel divatosan, stílusosan öltözöm ezeket a márkákat hordom általában (Promod, Pimkie, Orsay, Vera Moda, Mayo Chix, Replay, Gas, Pepe Jeans) szeretem a drágább ruhákat. A kiegészítőimre is figyelek általában magassarkút hordok de szeretem a ballerina cipőt is. Járok manikűröshöz és kozmetikushoz. Mindennap megmosom a hajam mert úgy szebb. A szüleim gazdagok így mindent megkaptam. Van rengeteg barátom és barátnőm akikkel általában suli után vagy este együtt lógunk mozi kajálda shopping vagy csak a park. Most nincs pasim de hajt rám pár menő srác és az egyik nekem is tetszik csak hagyom, hogy várjon rám. Gyakran járok bulizni de házibulikat is szoktam tartani. Röviden ennyi a kérdés teljesen komoly és nem kamu.Azért tettem fel ezt a kérdést mert az egyik féltékeny csaj a suliban azt mondta nekem, hogy elkényeztetett ribänc vagyok aki lenéz másokat ez nem igaz nem nézek le csak azt aki nem számít.
2011. jún. 23. 22:43
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj,majd pofánbasz az élet,ha már apád nem teszi meg.
2011. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
74%
hát pedig ha itt valaki nagyképű az te vagy..ja,és a leírásaid alapján jól lehúzod a szüleidet.hát gratulálok.mi is gazdagok vagyunk,egy gyönyörű házban élünk,és szép szobám van,és mehetnénk mindennap "SHOPPINGOLNI" a barátnőimmel a legdivatosabb helyekre,de tudom hogy másra jobban kell a pénz,ezért a kínai "gagyi" ruhákkal is el vagyok.:) 13/L
2011. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
88%

"Akik nem számítanak azt azokra értettem akik úgymond "lúzerek" vagy olyan észrevehetetlenek."


- belőlük lesznek az orvosok, mérnökök, tanárok és különféle jó szakemberek, nagy tudású, kedves, figyelmes emberek, akikhez kétségbeesetten és sírva rohansz majd, ha bajban leszel.


"hogy csúnyák vagy sikertelenek vagytok "

- miből gondolod?

nem vagyunk pláza-cicák, de biztos vagy benne,

hogy ez az élet értelme? ez a sikeres élet titka?


"de nem értem ha megtehetem miért ne nézzek le másokat"


- mert ezért téged is le fognak nézni, de nagyon.

Ha nem változtatsz a szemléleteden, nagy-nagy boldogtalanság vár reád.

2011. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
63%
Háát, tényleg hülye p*csa vagy, de nem tehetsz róla, ez vígasztaljon. Aztán az, hogy mindent megkapsz csak olaj a tűzre. Még nem látod az érem másik oldalát, de nem baj, Magyarországon fejlődő ipar a prostitúció :D
2011. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Te most azt a választ vártad, hogy: "Nem vagy az, az a csaj csak féltékeny rád".

Hát tévedtél, nem ismerlek ezért nem tudok véleményt alkotni rólad. De amiket itt leírtál az jön le, hogy te mindenkinél jobb vagy és akik nem engedhetnek meg maguknak anyagi luxust azok a te szemedben egyből lúzerré vagy senkikké válnak. Egyszer az élet úgy pofán vág, hogy csak meglepődsz. Sejtem, hogy valami gazdag pasihoz fogsz hozzámenni és egy buta liba leszel és a pasid pénzét fogod költeni (:

2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
69%

"De nem az én hibám az, hogy csúnyák vagy sikertelenek vagytok és ezt ne próbáljátok rám hárítani"


Még mindig nem láttam a képet. Szerintem tuti olyan lehetsz, akihez bottal se nyúlnék hozzá, csak a neten keresztül nagy a szád. Te amúgy hol vagy sikeres? Amid van azt a szüleid érték el, de azon se csodálkoznék, ha valami kétes forrásból szerezték volna azt is, ha ilyen lányuk van...

2011. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Az vagyok, aki azt írta szánalmas vagy.


Csúnya, sikertelen, és szegény lennék?!

Hát ezt nagyon elb.sztad, mert egyik sem igaz rám, csak nem hangoztatom mindenkinek hogy úristen de gazdag meg gyönyörű vagyok b+, meg húúú de lenézlek te kis sikertelen...


Attól még, hogy valaki nem olyan flegma, és beképzelt, attól még nem lesz sem csúnya, sem sikertelen, sem szegény.

Ezt nem csak magamra értem, szerintem a válaszolók többségére nem igaz a szitkozódásod.

2011. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 k4lm0p1r1n válasza:
85%

elkényeztetett ribanc vagy.

nem vagyok rád irígy, boldog vagyok és amire kell pénz arra van pénzem. több igazi barátom van mint neked, téged csak azért kedvelnek mert tele van pénzzel, jók a cuccaid, és mivel mások megbámulnak (hogy: nézd már mekkora egy ribanc) ezért a "barátnőid" veled vannak mert jó érzés nekik hogy megbámulják őket is... visszatérve. tényleg egy elkényeztetett ribanc vagy, semmi rossz tulajdonságot nem írsz le, azt hogy másokat lenézel azt is úgy kezeled mintha természetes lenne. csak megsúgom. mint ember: értéktelen vagy. mint "barát": csak a bámulás miatt vannak veled, vagy mert fizetsz nekik valamit. mint esetleges alapanyag a faj fenntartáshoz: kizártnak tartom hogy ilyenekre van szükség a világban.

ezúton szeretnék kívánni neked pár embert az életedben aki rendbe rak...


18/f

2011. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
81%
Szórakoztató ez a kérdés. Főleg, ahogy eljutunk abból, hogy "nem nézek le csak azt aki nem számít.", odáig, hogy "ha megtehetem miért ne nézzek le másokat ez van na sziasztok".
2011. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

te kérted a véleményeket, most ne sértődj meg ha olyanokat kapsz, mint pl: szánalmas vagy, elkészesztetett vagy vagy csak egyszerűen p.csa vagy

-.-"

2011. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!