Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok ősszel leszek 10.-es a városom legjobb gimijébe járok. Figyelek a tanulásra de nem ez tölti ki az időmet nem vagyok rossz tanuló olyan 4-es körül.Nagyon szép csaj vagyok sminkelem magam figyelek az alakomra szoktam futni és teniszezem heti 1x.Az öltözködésemre mindig figyelek jól megválogatom mit veszek fel divatosan, stílusosan öltözöm ezeket a márkákat hordom általában (Promod, Pimkie, Orsay, Vera Moda, Mayo Chix, Replay, Gas, Pepe Jeans) szeretem a drágább ruhákat. A kiegészítőimre is figyelek általában magassarkút hordok de szeretem a ballerina cipőt is. Járok manikűröshöz és kozmetikushoz. Mindennap megmosom a hajam mert úgy szebb. A szüleim gazdagok így mindent megkaptam. Van rengeteg barátom és barátnőm akikkel általában suli után vagy este együtt lógunk mozi kajálda shopping vagy csak a park. Most nincs pasim de hajt rám pár menő srác és az egyik nekem is tetszik csak hagyom, hogy várjon rám. Gyakran járok bulizni de házibulikat is szoktam tartani. Röviden ennyi a kérdés teljesen komoly és nem kamu.Azért tettem fel ezt a kérdést mert az egyik féltékeny csaj a suliban azt mondta nekem, hogy elkényeztetett ribänc vagyok aki lenéz másokat ez nem igaz nem nézek le csak azt aki nem számít.
2011. jún. 23. 22:43
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
OMG nem igaz, hogy csak féltékenykedni lehet ez kiborít.Akik nem számítanak azt azokra értettem akik úgymond "lúzerek" vagy olyan észrevehetetlenek.
2011. jún. 23. 23:09
 12/41 anonim ***** válasza:
84%
persze, hogy igaza volt a csajnak. ez a kérdés meg menőzés/ felvágás. ez a tiszta szánalom szó szerint. azért én megnéznék 1 képet rólad. nem csodálkoznék, ha roma származású lennél, mert azok nyomatják ezt az aki számít dumát...
2011. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy ribi nem vagy (azt ebből nem lehet megítélni), de hogy elkényeztetett és nagyképű vagy, az biztos.
2011. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy szimpatikus. Ismerek pár ilyen stilusú csajt, annyira irritálnak, hogy szivlapáttal verném őket agyon. És nem azért mert egy csóró gyerek vagyok. Amire szükségem van meg tudom venni. És balf*sz sem vagyok mert olyan dolgokat csináltam már, amikre más nem is mer gondolni. És nekem az eszem is vág, szóval hülye sem vagyok. És én nem nézek le senkit, pedig a megye legerősebb osztályába járok. De nem nézek le senkit. Miért nem lehet normálisan viselkedni és mindenkivel rendes lenni. Az ilyen elkényeztetett, beképzel k*rvák nagyon fel tudnak húzni.
2011. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

az hogy egyszercsak felébredsz

mert amit leírtál, az nincs, csak a képzeletben

2011. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Ne roma csak anyuci meg apuci kicsi lánya aki mindent megkap kivan nyalva a valaga és lenézi a tőle eltérőket.
2011. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
8%

merre lax? nagyváros, kisváros, stb?

sok barátom van - hihetetlen

menő srácok nyomulnak rám - egy srác mitől menő? mi van rajta? vagy gazdag


nem

amit leírtál az egy szép álom

ha meg ilyen az életed tényleg, ott valami belül nagyon rohadt

2011. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
69%

"Nagyon szép csaj vagyok" - Nekem már ez a kijelenté is kinyitotta a kést a zsebemben.

Utána meg végig dicsekszik, hogy milyen ruhákat tud venni, és felsorol pár debil márkát.

Erre én is kiváncsi vagyok, mitől olyan menő az a pasi? Gondolom minimum BMW-ja van a gyereknek.

És azt mondom, hogy ne nézz te le senkit, mert nem tudod, hogy mikor lehet szükséged akármire.

Melyik városban laksz?

2011. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
43%
Szánalmas vagy.
2011. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
A "szánalmas vagy" és hasonló válaszok ezzel csak magatokat alázzátok lennétek ti a helyemben ez van és ti tudjátok ezt jól. De nem az én hibám az, hogy csúnyák vagy sikertelenek vagytok és ezt ne próbáljátok rám hárítani mert nem a szép emberek tehetnek arról, hogy mások csúnyák ezt ne felejtsétek el mostantól nem érdekelnek a további válaszok amúgy a kérdés teljesen igaz akár elhiszitek akár nem engem nem érdekel azért köszi a válaszokat de nem értem ha megtehetem miért ne nézzek le másokat ez van na sziasztok!
2011. jún. 24. 00:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!