Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok rólam? [ többi...

Mit gondoltok rólam? [ többi lent . ]

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Bolond,bulizós,zenefüggő,aranyos lány

aki váratlan helyzetekben megszeppen

próbál önbizalommal telinek tűnni

de ez szertefoszlik egy másodperc alatt

ha valaki keresi a tekintetét

nem vagyok az a könnyen barátkozós típis

ezért,kevés barátom van,de őket imádom

Nem vagyok csúnya,sőt mások szerint kifejezetten szép vagyok de én ezt mégsem hiszem el..:/:/

közvetlen vagyok,segítőkész :)

*nemet kort is please:)*


2011. máj. 28. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mit gondoljak? Azt, hogy elég gyerek vagy még ahhoz, hogy ilyen teljesen átlagos kamasz jellemzésekből véleményt szeretnél másoktól. Milyen lennél? Egy teljesen átlagos kamaszlány, ennyi.

20N

2011. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

miau

77/R

2011. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

biztosan azt szeretnéd, ha vadidegenek megítélnének 10 sor alapján?

..mert ezt én kikérném magamnak, nem, hogy még kérjem is.


Másrészt az önbizalom abból lesz, hogy bízol magadban- ez a szó jelentése. Bízni magadban meg csakis akkor tudsz, ha tudva tudod, hogy uralod a helyzeteket. Mert megbízni csak abban lehet, akiről tudjuk, hogy ügyes és rátermett. Ez önmagadra is vonatkozik, tehát ha egy bénának tartod magad, nem lesz önbizalmad, csak, ha tudod,hogy van mögötted teljesítmény. Csinálj olyasmiket, amire büszke lehetsz magad-és mások előtt is.


Alap, hogy egyenesen bele tudjunk nézni egy másik ember szemébe, miközben nem félünk attól, hogy közben "belénk lát", sőt büszkék vagyunk arra, hog álljuk a szemkontaktust. Bazi ütős ereje van a tekintetnek.

2011. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!