Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok így rólam, mint...

Mit gondoltok így rólam, mint kívülállók?

Figyelt kérdés
17 leszek és nem szeretnék kapcsolatot sohasem. A lányok nagyon érdekelnek, vonzanak, felizgatnak de csak testi kapcsolatot szeretnék, mert egyszerűen nem akarok kapcsolatot. A problémáimat megtudom beszélni a barátaimmal vagy magamba fojtom, nem akarom, hogy egy nő legyen a lelki támaszom és nem akarok megházasodni sem, hisz úgyis csak megöregszünk vagy meghízunk, ennek így mi értelme? Biztos furcsának találtok de én így érzek, és szerintem jobb mintha tettetném magam és mindenféle románcba kezdenék.
2010. júl. 18. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

17 vagy még, a kötöttségek a korodban nagynak, és félelmetesnek tűnnek. Változhat még. :)

Viszont pontosan az ilyen hozzáállású emberek miatt vannak még 22 évesen is szűz lányok, mivel képtelenek megbízni a férfiakban. Ha csak a rosszat látják, meg is értem.

2010. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mit gondolok rólad? vagy már összetörték a szíved, vagy csak sokat hallottál ilyenről és előre félsz.

ez a hozzáállás meg fogváltozni. vagy találkozol egy lánnyal aki megtérít majd, vagyv simán elkezd hiányozni egy nő szeretete.

2010. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van hisz egy idő után úgyis elmúlnak az érzelmek és aztán csak összetörné a szívedet
2010. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ez a te döntésed. Ha neked így jó élni az életedet, akkor rendben. Nem ettől leszel értékes, vagy értéktelen ember.


Ha úgy gondolod, erre van szükséged, akkor tedd ezt, miért számít mások véleménye? Úgyis lesznek, akik megszólnak.

De arra figyelj, hogy olyan szexpartnert keress, aki tisztában van azzal, és szeretné úgy is, hogy csak szex.

Vagy legalább mondd meg a lányoknak/nőknek, akikkel lefekszel, hogy ez csak szex, nem lesz belőle kapcsolat. Ne verj át senkit, és akkor teljesen rendben van a dolog.


De annyit azéer hozzátennék: a szerelem nagy csalódást okozhat, ha véget ér - ez igaz. De olyan örömet is hoz magával, ami kárpótol mindenért, és amit sehogyan máshogyan nem tudsz megtapasztalni. Ezt ha nem értezted még, úgysem tudod, és parancsszóra sem lehet előállítani.

2010. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Érdekes. Kösz a válaszokat.
2010. júl. 19. 00:21
 6/15 anonim ***** válasza:

csáó!

én 18 vagyok, és én is ugyanígy gondolom... ami meg kell mondjam nem válik előnyömre, hiszen éppen ezért még nem is voltam csajjal :S

nem tudom nálad mi a helyzet e téren...

2010. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ja és elözö vagyok...

én azért is gondolom így, mert valahogy nem érzem azt, hogy egy csaj a lelki társam tudna lenni... valahogy nem tudnék rá támaszkodni úgy érzem..

2010. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, nálam most épp kilátásban van egy, megpróbálom, hogy mi lesz, meglehet, hogy tévedek ezzel kapcsolatban. majd meglátjuk...
2010. júl. 21. 01:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom rólad, hogy értelmes és magabiztos vagy. Lehet, hogy úgy alkakul, és az lesz a jó. Persze, fiatal vagy, változhat is az elképzelésed. De: Ne hagyd, hogy bárki is befolyásoljon. Sem a közfelfogás, sem egyes emberek véleménye, sem egy esetleges párkapcsolat, .... legfeljebb, ha beugrik egy kisbaba valakinél , ...
2010. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia!

Elég határozottnak tűnsz. Lehet, hogy egy született szingli vagy :), de szerintem inkább nincsenek pozitív tapasztalataid a párkapcsolatokról.

Ez még változhat.

Majd kialakul!

2010. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!