Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok így rólam, mint...

Mit gondoltok így rólam, mint kívülállók?

Figyelt kérdés
17 leszek és nem szeretnék kapcsolatot sohasem. A lányok nagyon érdekelnek, vonzanak, felizgatnak de csak testi kapcsolatot szeretnék, mert egyszerűen nem akarok kapcsolatot. A problémáimat megtudom beszélni a barátaimmal vagy magamba fojtom, nem akarom, hogy egy nő legyen a lelki támaszom és nem akarok megházasodni sem, hisz úgyis csak megöregszünk vagy meghízunk, ennek így mi értelme? Biztos furcsának találtok de én így érzek, és szerintem jobb mintha tettetném magam és mindenféle románcba kezdenék.
2010. júl. 18. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Huh igazából érdekes vagy,nem olyan mint sok "szingli" pasi. Olyanról én még nem is hallottam,ha egy srác nem akar párkapcsolatot,akkor ne hazudjun a lánynak. Igazából korrekt vagy,ami jó,ha tényleg így csinálod.

Az egyik barátomat összetörte az első felesége,már vagy húsz éve nem volt komoly kapcsolata,mert nem is akar.Teljesen jól van és boldog,csak futó kaladjai vannak.

De hát tényleg fiatal vagy még gondolhatod másképp...

2010. júl. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egy pont ilyen felfogasu pasiba szerettem bele :(( nem tom miert irom le, hiszen ugysem erdekel senkit :)) mindegy faradt vagyok... szoval: a te eleted de meg fiatal vagy, es ez a felfogas idovel valtozni fog, de nem ettol fugg milyen ember vagy es ha a kalndozasok esnek jol hat akkor tedd azt, amugy lanyok keruljetek az ilyen pasikba valo beleszeretest mert fajdalmas mikor valaki nem szeret viszont csak ugy idonket szeret veled kalandozni egyet... 20/L
2010. júl. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 22. 16:26
 14/15 anonim ***** válasza:

Ehhez csak két idézetet füznék: ,,Az ember akkor jön rá hogy mi az igazi boldogság amikor megházasodik.. de akkor már késő,, xD és ....


Elfelejtettem a másikat.. ( 3 perccel később ) ,,Csak a szexért megházasodni olyan mint venni egy Boeing 737-est csak az ingyen mogyoró miatt,,

2010. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
2010. aug. 7. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!