Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Adnátok valamiféle tanácsot?

Adnátok valamiféle tanácsot?

Figyelt kérdés

Nos, elég hosszú lesz, mivel leírom azokat a dolgokat, amik bennem vannak, és egyre inkább hazabasszák a napjaimat. Tanácsot és valami segítséget szeretnék kérni tőletek, így névtelenül. Előre is köszönöm!


Elég nehéz belekezdenem, egyébként. Talán ott kezdeném hogy 14 éves (f) vagyok, és egy kisebb faluban élek, nem nagyon járok el sehova, leginkább otthon ülök. Eleinte arra gondoltam; 'jó-jó, még csak általános iskolás vagyok' és '.. falusi vagyok, nincs túl sok lehetőségem arra hogy eljárjak' később persze beláttam, hogy csak bennem van a hiba. Bevallom, nem igazán érdekelt. Mostanára pedig mondhatni, teljesen felemészt. Nagyon zavar hogy már körülbelül 3 éve nem csinálok semmit, csak a gép előtt ülök, és elvesztegetem ezeket az éveimet. Nem igazán vannak barátaim akikkel eljárhatnék bármerre, és a falubelieket pedig rettenetesen gyűlölöm, nem szeretek közéjük menni, még a boltba is nehezemre esik átsétálni. Ha lennének tényleg barátaim, bemehetnék velük a városba, csakhogy haver-hiány miatt... necces. Egyedül meg minek?


Az egyik legrosszabb pedig az egészben; ha végül is változnának a dolgok, és már sokkal inkább lenne lehetőségem arra, hogy csavaroghassak, bennem lenne az hogy elkúrtam 3 évemet, amit nem kellett volna. Ez (is)nagyon zavar engem.


Időközben pedig arra is rá kellett 'döbbennem' hogy, ahhoz ami engem tényleg igazán érdekelt, nem is értek. Oké, ez lehetséges hogy nem így van, de mivel senkivel nem tudok beszélni, senkinek nem tudom megmutatni 'esetleges tehetségemet' valahogy odajutottam, hogy az eddigi támpont az életemben, teljesen elveszett. Ettől, még inkább keservesebbek lettek a napjaim, hiszen komolyon SEMMIHEZ sem értek, és mint kiderült, azt hittem ebben a bizonyos dologban legalább, van valami reményem. Lehet hogy.. egyszerűen nem találtam még meg azt amihez értek, de már ideje lenne, legalább az lekötne. (Egyébként, a művészetek érdekelnek... Valami tipp, ezzel kapcsolatban.. esetleg?)


Arra gondoltam megtanulok gitározni, mivel elkezdtem igazán érdeklődni a Nirvana-felé. Kurt Cobain pedig nagy példaképem lett, elkezdtem olvasgatni az életrajzi könyvét, filmeket néztem róla, és hasonlók. Az ő hatására, pedig fejembe vettem ezt az ötletet. Mókás, mivel eddig még nem volt gitár a kezemben, alig tudok róla valamit. Amikor mondtam anyának, szimplán csak kinevetett. Ettől függetlenül nem bátortalanított el. Akusztikusra gondoltam, és interneten szeretnék tanulni...


Más; lányok. Mivel kamasz vagyok, nyilván ez nem hiányozhat, de azt hiszem ez nálam kicsit komplikáltabb, mint másoknál. Az van, hogy nekem van egy ideálom, afféle 'álomnőm', bár nem csak képzelgés, olyan lányok - egyértelműen - akiket én 'ideálnak' tartok, léteznek. A probléma ezzel csak annyi, hogy; nekik pedig természetesen, nem én vagyok az ideál.


Hm. Rengeteg mindent 'kiszeretnék' vagy 'kiszerettem volna' írni magamból, de (egyenlőre) úgy gondolom, ennyi elég bőven. Már ha segít nekem ezekben valaki, azt is nagyra értékelném. Egyébként gondoltam arra, hogy írok naplót, csak a napló nem fog rajtam segíteni, az nem válaszol, és attól nem lesz jobb ha csak leírom.


Köszönöm annak aki elolvassa, és ír valamit!


2011. jún. 8. 14:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
*tudodVESSZŐ
2011. jún. 11. 22:02
 12/13 anonim ***** válasza:
ÚGy értettem hogy ha nem teszel semmit akk ne várj csodát èn valahova megyek szinte mindíg összespanolok valakivel. Nem olyan nehéz
2011. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Vagy te nem értesz engem, vagy én nem értelek téged. Egyedül nem szoktam be menni a városba, mert hova menjek egyedül, érted? Hol szoktál, te ismerkedni másokkal, ha mész valahova? Mármint... hova mész? Mivel, én ha bemegyek a városba, akkor általában vásárolok. Üzletekbe megyek, ott pedig nem tudom, szerintem az emberek nem szoktak ismerkedni. Ezt nem gúnyból mondom, vagy ilyesmi, csak nekem ez az álláspontom, de valaki javítson ki, és változtatok!
2011. jún. 12. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!