Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt hogy hívják, vannak ennek...

Ezt hogy hívják, vannak ennek valamiféle elnevezése?

Figyelt kérdés

Pontosabban rólam lenne szó. Mostanában nem érdeklődök senki iránt, ha valaki megakar velem ismerkedni nem érdekel inkább eltaszítom magamtól.

Ha valaki valamit mond rólam(negatívat) nem idegesítem magam fel rajta, mintha nem is mondott volna semmit úgy viselkedem. Nem kezdek el veszekedni sem.

Már úgy érzem semmi nem érdekel, csak az, hogy leéljem az életemet egyedül. És ami a legfontosabb,nem is érzem úgy, hogy nekem bárkire is szükségem lenne.


...


2010. dec. 19. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:

vannak helyett van*


bocs, nem figyeltem :s

2010. dec. 19. 17:02
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyan ez volt velem... legszivesebben véget vetettem volna az életemek, mert annyira nem érdekelt semmi...ennek az okai a rosz tanulmányi eredmény és a nőtlenség volt... próálj meg odafigyelni dolgokra és tökéletesíteni rajtuk! és akkor már nem kell tönröd a fejed azon h ennek mi lehet az elnevezése

16F

2010. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha feltetted a kérdést, akkor valami még érdekel. ez valószínűleg te magad leszel. vagy a kapcsolataid. ezek szerint nem vagy aszociális (valószínűleg ezt a szót kerested).

annak ellenére, hogy nem érzed szükségét az emberi kapcsolatoknak, valójában szükséged van rá. tehát magaddal lehet problémád, és másokkal.


ez azt jelenti, hogy vagy teljesen kimerült vagy lelkileg, vagy olyan emberekre van szükséged, akik nem elérhetők, és akik körülötted vannak, számodra nem érdekesek.


tudnod kell, mikor volt az a pillanat, amikor ebbe estél, mi lehetett az oka. és vajon tényleg gond ez, és ha igen, mit tehetsz ellene.


kifejtheted ide is a részleteket, vagy privát üzenetben.

2010. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!