Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pasis ügy. Adnál tanácsot?

Pasis ügy. Adnál tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulinkba, és voltam 3 napig kirándulni vele (nem csak mi ketten, mások is) és ott megismerkedtünk, illetve dumáltunk. Nagyon helyes fiú, illedelmes és jóképű. Lehet vele komoly dolgokról beszélni és nagyon humoros is ha kell. Namost, a helyzet az, hogy tettszik nekem ez a fiú (NEM mondom, hogy szerelmes, mert az még korai) és szeretném, ha több lenne köztünk egy hellónál. Egy szorosabb barátság is elég lenne. A hely ahol voltunk Budapest volt, ott a szabadidős programoknál együtt sétáltunk a Budai várban, a Terror Házban, és míg az előbbinél mesélte a viccesnél viccesebb történeteit, az utóbbinál komolyan lehetett vele beszélni az 56-os forradalomról. Megvan a facebookja, megvan a freemail-je, csak 1 a baj. Nem merem bejelölni, mert félek, hogy ő ezt "tolakodásnak" venné, vagyis lehet, hogy számára idegesítő lennék és akkor még egy szia se lehetne az egészből. Egyszóval félek a kudarctól. (Persze az egész elsűlyedhet jól is.)


Én 14 és fél/L ő nemsokára 18/F


2011. okt. 26. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Reklám:
2011. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan jelöld be .Esetleg akkor vehetné tolakodásnak ha nem is beszéletetek volna, de igy nyugodtan.Ha ö is akarja tovább tartani veled a kapcsolatot akkor szerintem irni fog.
2011. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első xDDD

Második Köszönöm szépen :)

2011. okt. 26. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem is jelöld be nyugodtan. Ha tolakodásnak venné, legalább kiderülne,h jelölés nélkül se érdekled:)
2011. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!