Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legdurvább, legégőbb cikis...

Legdurvább, legégőbb cikis sztorik?

Figyelt kérdés

Amik megtörténtek veled és abban a percben úgy érezted,hogy jobb lenne,ha elsüllyednél.

Tudom már van több ilyen kérdés,de ha azóta még történt pár dolog,vagy ami a legdurvább azt írd le.:)


2011. ápr. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
Kb 4 éves lehettem, apukámmal a boltban voltunk, éppen fizetett. Találtam egy felbontott durexet (akkor még nem tudtam hogy mi az) és felhúzták az ujjamra. Az egész utcán úgy mentem végig.
2019. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
Gyerekként 2 szomszéd haverommal bevágtuk a nagy kendermagos kakast egy kisebb vizeshordóba és azon röhögtünk (igen, nem voltunk normálisak) hogy kiveri a vizet és ordít. Sikerült olyan röhögőgörcsöt kapnom, hogy összehugyoztam a gatyámat...
2019. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
1-be egyszer bepisiltem és látták hogy víz van és hogy megnézzék én voltam e az egyik fiú megfogta a pinnám
2019. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!