Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legdurvább, legégőbb cikis...

Legdurvább, legégőbb cikis sztorik?

Figyelt kérdés

Amik megtörténtek veled és abban a percben úgy érezted,hogy jobb lenne,ha elsüllyednél.

Tudom már van több ilyen kérdés,de ha azóta még történt pár dolog,vagy ami a legdurvább azt írd le.:)


2011. ápr. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 31/43 blackfox99 válasza:
83%
egyszer suliba vettem egy szendvicset és elkeztem kint enni a padon és mire beleakartam harapni egy varjú kikapta a kezemből mindenki látta ciki volt :D
2014. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
95%

Nagymamám nem rég elküldött a templomba, hogy vigyek el egy borítékot az egyik öreg néninek aki általában ott segédkezik. Azt mondta, hogy lehet még ott vannak a ministránsos srácok is (ha jól írtam) meg a pap. Mázlimra az egész csapat kint állt a templom előtt. Mivel a táskámban volt a boríték (tudni kell, hogy az elég szűk táska volt) elkezdek kotorászni és próbálom kivenni azt a papírt anélkül, hogy más cuccaim kine rántsam. Kivettem a borítékot és odaadtam a nőnek. Közben hirtelen a földre nézve észrevettem a betétemet. Velem együtt a nő is aki lehajolt érte, felvette és odaadta nekem és megszólal: "Tessék, leejtetted a zsebkendődet...*ránéz a "zsebkendőre"...óh bocsánat"

A fiúk (akik között volt osztálytárs, jóképű, ismerős) mind elröhögi magát. A pap elfordul. A nő meg rákvörösen a földet nézte. Gyorsan elrohantam de a kapuból hallottam, hogy valamit még beszélgetnek és hangosan röhögnek....

Jó kifogás, hogy ne legyek vallásos...xD

2014. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Velem elég sok ciki sztori történt,valamelyik kevésbe ciki,valamelyik pedig nagyon...

Egyszer volt mondjuk olyan,hogy hétfő reggel hulla fáradtan készülődtem az iskolába,és tettem be fülbevalót is.Na most,szálltam fel a buszra,és az egyik barátnőm röhögőgörcsöt kapott....Megkérdeztem,mégis mi olyan vicces rajtam?Erre ő:

-A fülbevalód....

Megnéztem,és hát nem egyforma fülbevalót tettem be...

Annyira nem volt ciki,mert szólt a barátnőm,de azért.:DDDD

Természetesen ez is reggel suliba menet történt.

Tél volt,a föld jeges volt,csúszós.Mentem-mentem elgondolkodva,amikor egyszer csak csúsztam egy nagyot!Próbáltam megtartani magam,de ettől csak még röhejesebb voltam....Persze elestem.Ha ennyi még nem lenne elég,mögöttem jöttek!Xddd És voltak olyan "kedvesek",hogy kinevettek.Ott abban a pillanatban nagyon cikinek éreztem a dolgokat,de most már visszagondolva vicces is lehettem.:D

Volt olyan is,hogy majdnem megcsúsztam az osztályteremben,de szerencsére csak a barátnőm látta.:"D

Én mindenhol képes vagyok szégyent hozni magamra sajnos...Xd

2014. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Manó444 válasza:
100%
4 éves lehettem, mikor apámmal elmentünk cirkuszba. Nagyon élveztem az előadást, de sajnos nem néztük végig. A műsor közben volt egy szünet, amikor meg lehetett nézni az állatokat. Apámmal kimentünk és körbenéztünk. Voltak tevék is, csakhogy nem a fejüket lehetett látni, hanem a seggüket. Mit ad Isten beálltam az egyik mögé pont lőtávolságba. Egyik pillanatban még nézem a tevét,másikban már tetőtől talpig pisis vagyok. :P egy örök életre meg utáltam a tevéket.
2015. ápr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
98%
Amikor még volt macskánk, reggel iskolába menet anyu kipucolta az almot. Kezembe nyomta a szatyrot,amibe volt, hogy a buszmegállóba menet dobjam ki a kukába. Nagyon korán volt nagyon kómás voltam. Csak a buszon vettem észre,hogy van egy plusz tasi a kezemben. Akkor jöttem rá, hogy felszálltam a buszra a macskaszarral. Az iskolai buszmegállonál nem volt kuka ezért bevittem a suliba. Ott se mertem kidobni, mert féltem, hogy a takker eszreveszi és megkérdezi,hogy ki hozott macskaszart a suliba. Ezért egész nap a táskában volt, haza vittem és a lakótelepen végre kidobhattam. Most már szakadok meg rajta de akkor halál ciki volt
2016. nov. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
95%
hát nem is velem hanem haverommal történt meg ami nem is ciki csak vicces. Na az a lényeg haverom bejön az osztályba <csendes volt meg nem beszélt az a komoly de mégis jófej csávó aki mindig álmos volt> köszön... mire én röhögve megkérdezem Peti neked meg hol a táskád és csak néz néz : -Milyen táska ? húúú hát az nagyon nagy volt az apja hozta be a táskát csegnetés után 5 percel :D
2016. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
100%
Kb. 7 éves lehettem amikor egyszer cirkuszban voltunk anyukámmal. Miután vége volt az előadásnak, meglehetett nézni az állatokat. Mi is megnéztük őket. Elbambultam a zebráknál és közben anyukám kezét szerettem volna megfogni, azt éreztem h lerángatja a kezem a kezéről, de én újra megakartam fogni és oda fordultam. Döbbenten látom h nem az ő kezét akartam megfogni hanem egy nálam idősebb fiú kezét. :D Elég érdekesen nézett rám a srác , és én gyorsan elfutottam megkeresni anyukám. :D
2017. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
Ez nem is ciki inkább vicces, hogy sokazor otthon felejtek vagy füzetet vagy TK-t. Na azt tudni kell, hogy a suli és a házunk közt kb 2/3 perc van és én fogtam magam és sokszor haza rohantam füzetért xD
2018. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Mentünk haza pénteken a fél 2 el suliból télen,olyan jeges vt az út hogy elcsúsztam aztán tiszta víz lettem


Anya amikor kicsi volt énekelgetett hablatyokat aztan azt hallja hogy valaki tapsol(a szomszéd volt) 😂

2018. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon dilis tanárunk van

Én és barinőm 11/L

Én 12/F (voltam akkor)most már 19/F vagyok)

Szal barinőm Lilla meg én Beni

Mentünk az osztyterembe,a többiem mknd kinn voltak

Osztyunkban,elkezdtünk csókólózni,meg én mar kezdtemetolni a gatyám meg az ő ingjét amikor észrevesszük higy a tanárnő mutatja nekünk a seggét

Nálam volt a telefonom mar fotóztuk is,többiek megszakadtam

De azért ciki volt hogy a tanárunk látott minket

2018. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!