Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legdurvább, legégőbb cikis...

Legdurvább, legégőbb cikis sztorik?

Figyelt kérdés

Amik megtörténtek veled és abban a percben úgy érezted,hogy jobb lenne,ha elsüllyednél.

Tudom már van több ilyen kérdés,de ha azóta még történt pár dolog,vagy ami a legdurvább azt írd le.:)


2011. ápr. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
99%
kotorásztam a táskámban a busz hátsó ülésén, lefékezett a busz, kiesett egy tampon a táskámból és előregurult...
2011. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
és utánamentél?: )
2011. ápr. 17. 12:09
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Vezetni tanultam és kanyarodásnál mutogattam valamit az oktatómnak (aki mellesleg jó pasi volt, tetszett is nagyon) és annyira mutogattam, hogy a tükrön lógott egy lánc és leszakítottam, megijedtem és kapkodtam , elgurult az összes szem a láncról és még a ablaktörlőt is beindítottam. Nagyon égtem utána.
2011. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
juj.:)
2011. ápr. 17. 12:26
 5/43 A kérdező kommentje:
velem ma történt valami nagyon durva,még mindig 'égek'.Várom a válaszokat,aztán leírom én is.
2011. ápr. 17. 12:26
 6/43 anonim ***** válasza:
89%
Nos ez nem tudom kinek égö... Egy koncert központban dolgozom nem nevezem nevén :D De volt egy együttes lány korusal lezavarták a koncertet és léptek másnap szintén koncert volt és minden tipp topp kellet legyen. Becsattogok az öltözöbe felmérem mi a helyzet majd találok az egyik szekrénybe egy helyes kis becsomagolt valamit. Kár volt megnézni... Így utolag ugyanis 2 vibrátor volt benne meg egy sikosító. Hirtelen nem kaptam szikrát aztán hirtelen beszalad egy lány és mondja itt hagyott valamit én meg vigyorogva kérdeztem tölle ezt? És mutatom a vibrátort. de persze letagadta hogy azt. Na most egy egy személyes öltözöbe nem volt semmi más azon kivül akkor mit is hagyott el??? :D:D:D:D Aztán le adtam a talált tárgyak osztályán. Volt röhögés :D
2011. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére olyan hüdesok dolog nem történik velem ciki címszó alatt.

Egyszer, mikor àltalànosba jàrtam, szoknya volt rajtam+ hàtizsàk.Szerintem a lànyoknak rögtön leesik mi történik ilyenkor.

Hàt persze, hogy a hàtamra felcsúszott, és úgy mentem haza keresztül a vàroson, míg nem 5 fiatal sràc majd kiesett a röhögéstöl a kocsiból, ami elment mellettem. Üvöltöztek kifele, meg fütyültek és akkor vettem észre, hogy az egész fenekem kint van...mint ha mi sem történt volna megigazítottam és mentem tovàbb.

Ha abban a pillanatban nem törtödök vele, késöbb se lesz annyira ciki ha visszagondolok.

2011. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: nem, nem mentem utána :D
2011. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Hiába is mentél volna ,mert én már felvettem és nálam van.
2011. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
xD
2011. ápr. 17. 13:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!