Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legdurvább, legégőbb cikis...

Legdurvább, legégőbb cikis sztorik?

Figyelt kérdés

Amik megtörténtek veled és abban a percben úgy érezted,hogy jobb lenne,ha elsüllyednél.

Tudom már van több ilyen kérdés,de ha azóta még történt pár dolog,vagy ami a legdurvább azt írd le.:)


2011. ápr. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
na mondd a tieD:D
2011. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
96%
Hát velem a szalagavatómon történt. Szal vok az aula közepén, mert virágot kellett adni a tanároknak és ugye én is adtam virágot, meg még pár ember. elkezdtem keresgélni a virágot (a földön volt) amelyiket nekem kellett adni egyszer csak megbotlom az enyhén kifejezve magassarkúmban és olyan seggest vágtam h Úristen a szoknyám a nyakamig felment, közben az emberek engem bámulnak. Azt hittem ott ájulok el, de megőriztem a higgadságom és szépen felálltam mintha misem történt volna :D de atyaég nagyon ciki volt, csak ugy égett a fejem xD
2011. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
63%
Olyan tőrtént velem hogy elis sülyedtem.
2011. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
99%

hat nekem a napokba tortent olyan hogy szunetbe kiszedtem a pasim IPhone-at a zsebebol mert megakartam viccelni.szunet vegen oda akartam adni de elfelejtettem o bemegy az osztalyaba en is az enyembe...kozbe kuldtem az egyik osztalytarsanak egy sms-t h szoljon neki h itt az iphone...de nem volt nala a telefon....ora vegen kijovok es attol volt hangos a folyoso h a pasim IPhonjat elloptak es h o az igazgatosagon van es ep leakarta tiltani a kartyajat...kozbe az igazgato nezte a vido felveteleket. Bementem az igazgatosagra es mondtam h haaath ez "vicc" volt..meg h visszakartam adni stb stb...kozbe utana meg kerdezgettek tolem h nincs nalam az iphone? meg ilyenek...

szamomra szar erzes volt:D

2011. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
kérem vissza a tamponom! fel foglak jelenteni lopásért! :D
2011. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
100%
Húgommal sétálva hazafelé indultunk, amikor szélsebesen elhúzott mellettünk egy biciklis srác. Még szidtam is mert, majdnem elgázolt. Mentünk pár métert, amikor egy barnás színű csomagot fedeztünk fel az út szélén. Első ránézésre egy csomag dohánynak nézett ki, de azt hittük, hogy üres csomag (hugi lábbal letapogatta, ő mondta, hogy szerinte nincs benne semmi). El kezdte maga előtt rugdosni, mintha kő lenne, közben észrevettem, hogy még nincs felbontva, Felvettük, és azon tanakodtunk, hogy ki bontsa fel, meg hogy haza vigyük-e. Ami rém ciki volt, hogy a tulajdonosa (a srác aki az elején elhúzott mellettünk), látta az egészet, mikor tanakodtunk már ott állt a hátunknál, és mikor visszaadtuk neki, akkor azt mondta, hogy "De jó, hogy megtaláltátok!" Mivel kihalt volt az utca, ha mi nem vagyunk, akkor valószínűleg ő találja meg, így éreztem némi iróniát a hangjában :-) Átvette a meggyötört csomagot, ami tényleg dohány volt, és villámsebesen elhajtott. Mi meg hazáig szakadtunk meg a röhögéstől.
2011. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 Zerkowitz ***** válasza:
81%
aki elvette tőled a tampont nem tudja visszaadni mert én elvettem tőle és elégettem
2011. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
pazarlás!
2011. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
86%
Vérezni kezdett a suliban az orrom,majd 2-3 perc múlva tüsszentettem egyet,és a zsepidarab+alvadt vér az előttem ülő osztálytársam fején landolt.XD
2011. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Osztálykirándulás...Budapest,egyiptomi múmia kiállítás.


12 éves voltam és megjött.Semmi nem volt nálam,meg tapasztalatlan is voltam,ezért egy nagy galacsin wc papírt raktam oda.Beértünk a terembe tele volt egyiptomi dárga értékekkel és pont az elaszalódott múmiánál kipottyant a galacsin és akkoriban még a trapézgatya hódított szóval szabad útja volt a padlóig.Egy véres wc papír csomó hevert a lábam előtt és próbáltam arrébb sepreni.Közben az osztályfőnök hunyorított,hogy az meg mi lehet,de hál1istenek sikerült elsunnyognom.Hát az égő volt.

2011. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!