Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legdurvább, legégőbb cikis...

Legdurvább, legégőbb cikis sztorik?

Figyelt kérdés

Amik megtörténtek veled és abban a percben úgy érezted,hogy jobb lenne,ha elsüllyednél.

Tudom már van több ilyen kérdés,de ha azóta még történt pár dolog,vagy ami a legdurvább azt írd le.:)


2011. ápr. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
33%

ház nekem volt egy cikisztorim ezt eddig még senkinek nem irtam le..

ausztriába voltam és voltak ott elefántok..

és hát mentünk mentünk volt ott egy pad leültem de nem vettem észre hogy ott egy elefánt és beleültem az ormáányába és belém lövelte a vizet..

2012. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
én 1szer otthon a telefonoommal szórakoztam, és énekelgettem, amit felvettem hangfelvételree, és elfejeltettem kitörölni.. aztán másnap a bnőm kölcsönkérte a tellom h megnézze milyen zenéim vannak, aztán ráakadt a hangfelvételre, és elkezdte lejátszanii.:$$ pont nagyszünetbeen az aula kellős közepén.. a a srác aki bejön meg végiignézte..huuh, alig biirtam kimagyarázni magam.. irtóóégőő volt.:// :D
2012. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 nagyonhülyevagyok válasza:
53%
egyszer mentem az utszán és elkeztem hülyeséget énekelni.és mikor énekeltem jöttek a hátam mögött
2013. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
77%

A nővéremnek egy iszonyú helyes fiúja volt egyszer átjöt hozzánk nekem elkezdett vérezni az orrom kirohantam nem találtam semmi olyat ami beleillet volna az orromba. Akkor megláttam a tamponját nővéremnek. Beleraktam az orromba, mikor bejött a pasija ilyat szól:

-Tudtommal máshová kell azt rakni

- na az én is tudom... Azóta nagyon égő vele lenni mindig felemlegeti..... :(

2013. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az előző iro IRD LE A TIED XD
2013. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
96%
nem olyan cikis de vicces: tesi órán kézenállás volt már ott voltam aszivacsnál erre elszúrom és mindenki előtt hirtelen olyan hangosat sikítottam és mindenki röhögött a tesitanárom meg eléggé meglepődött hogy ilyen vékonyan sikítok
2013. júl. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
86%

alapiskolában az egyik barátnőmmel történt meg:

tesióra volt, mdki gyakorolta a hátra bukfencet. rá került a sor, nekikészülődött, kinyomta a valagát és bizony elpukizta magát az egész osztály előtt. :D

2013. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
95%

nekem barátnőmmel volt ilyen.. xd

Tesin húzockodás volt szegényen van némi felesleg...

csaj nagy levegő, felhúzta magát és a nagy erőlködésben fejbe fingotta a tanárt xd...

2014. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 dress9dora ***** válasza:
91%
Cipőboltban kicsit meghülyültem, és a női cipők előtt elkezdtem hangosan énekelni és eszeveszettül táncolni, majd mikor hátrafordulok látom ám, hogy egy szerencsétlen nő fapofával bámul rám...Nem kérdeztem semmit és gyorsan elhúztam...xd
2014. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
93%
Apukám alsós volt általánosban és a sulis öltönyéről levagdosta a gombokat és gombfocizott vele.Na, képzelhetitek a mamám mennyire örülhetett...
2014. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!